Pokročilý

výběr televizoru

Potřebuji poradit s výběrem televize lcd s led podsvícením,uhlopříčka 94 cm. Podmínkou je konektor RJ 45.Můžete poradit? Děkuji
Doplňuji:
jj nejsu hlupák na heureku si umím najet taky,ale je toho právě že moc na výběr a neumím se rozhodnout kterou koupit,tak jestli někdo nemáte nějaký typ :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Do Samsungu bych zrovna nechodil, nemám úplně nejlepší zkušenosti s jejich produkty - zejména teda mobily, ale třeba i s vysavači nemám dobré zkušenosti.

Já, co se týká televizí, tak mám dobrý zkušenosti se značkou Panasonic, můžu doporučit konkrétní model Viera TX-L42ET5E, který jsme si nedávno pořídili. Musím zaklepat, zatím jsme se nespálili...

Další odpovědi:

Stříbrný

to co napsal patmull je blbost...

stačí si zadat jen do alzy 37" tv a hledat některé s LAN

našel jsem třeba tyto:
http://www.alza.cz/…
http://www.alza.cz/…

Bronzový

Nejsem si jistý zásuvkou RJ 45. Ta je pro datový rozvod. Nevím o televizi, která by uměla signál zpracovat. Nemyslel jsi účastnickou zásuvku TV/R/SAT/RJ-45 ?

Pokročilý

Neporadím ti konkrétní model, ale šel bych určitě do Samsungu - moderní technologie, LED technologii mají dle mého názoru nejlépe zvládnutou.

Diskuze k otázce

Pokročilý

patmull

to huxa: Já jsem teda nenašel televizi, která by měla lepší obraz než Samsung, LG se Samsungu určitě vyrovná, ale třeba u Phillips mi příjde obraz naprosto zprasený. Je fakt, že Samsung má řadu věcí nezvládnutých, ale stejně ten obraz většinou zvítězí...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.