Zlatý

Vy se dnes stydíte ?

Vy se stydíte za to,že vaříte polévku s pytlíku a druhé jídlo z konzervy a nechcete to dát světu najevo?!
Doplňuji:
U barbakana je na oběd český národní poklad! Vepřo,zelo,knedlo (bramboro):-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pěkný prdlajs! :-)
Kuřecí vývar,brambor.knedlík,zelí a pečeně..:-)
Co mají dnes u Barbakana dobrého?:-)
Doplňuji:
Jami155,tak přijdte,ješte malinko zbylo..:-))

Další odpovědi:

Jdu ještě dál - ohřívám své včerejší výtvory. A mimochodem - ani mne nenapadne se za to stydět. Některé polévky z pytlíku přímo miluju. Taky se dobrovolně přiznávám, že k hlavnímu jídlu mám zvěřinovou sekanou a že ani za to se nehodlám stydět. Svět mi neuvaří, takže ať si s případnpou kritikou jde na odpovídající místa.

Nedělejte mi chutě s tou zvěřinou!Žádný pytlík se dnes u nás nekoná,je přeci neděle.Máme bramborovou kaši s pečenou krkovičkou a také vývar s drobením.K Andělce bych dnes taky šla!Mňam!

Stříbrný

Achjo, připomněl jsi mi důležitý fakt - měla bych ve spíži zkontrolovat datum spotřeby polévek v sáčku. U nás je nikdo nejí, ani nevaří a těžko říct, jak to vypadá.. :-)

Každopádně se přiznám, že dneska nikdo nevypadá, že by měl hlad, tak je pouze rychlovka - boloňské špagety. :-)

Každopádně, všem, co se už hrnou hladově ke stolům na nedělní oběd přeji dobrou chuť! :-)

Zlatý

Ooooo,nikoliv,můj chlap miluje klobásu s fazolí v konzervě,i když klobásu to nevidělo ani z dálky a já si pamatuju,že můj tatík to má rád taky,ještě z dob,kdy se tento polotovar nacházel ve skle,nikoliv v plechu.
Takže občasný hřích v podobě konzervy nám nevadí,hlavně že je to rychlé a nemusím stát dvě hodiny u plotny.

Zlatý

Netrefil ses. Vývar a řízek z kance s bramborovou kaší

Zlatý

Jestli mi "neutekla" nějaká předchozí otázka na kterou tato navazuje,tak mi její smysl uniká. Co se týká polévek z pytlíku kudrnaté,české i vietnamské,jsou mou běžnou snídaní. Konzervy,zelenina,houby,k vaření používám. Dobré masové velice zřídka.

Zlatý

Rozhodně polévka z pytlíku není polévka.
Konzervy to néééééééé v dnešní době fakt nevíte co v tom je...

Bronzový

A ja teda ani,jedno.Krom zmrzleho peciva.Ale dnes -krupicove noky ,bratislavska omacka s hovezim a polevka pro zahrati -cesnecka.

Stříbrný

Jako obrana před útočícími viry silná česnečka a králík(z domácího chovu) na smetaně s knedlíkem.Stihla jsem i pár honzovek ke kávě.

Zlatý

No nevím, asi proti ostatním nic moc. Převážně jsem měl přeměněnou trávu s trochu vody z ní vyvařené a nějakou cibulovinu k tomu pro chuť.

Zlatý

Konzervy ani pytlíky ne, já je beru jako škodnou! Jsem jako když dělníci v manufakturách rozbíjeli stroje, které za ně dělali práci. :-)
Vařit mne baví a myslím, že jsem dost zručná a nelopotím se s tím. Ráda experimentuji, vymýšlím dobroty a zkouším novinky
Oběd - lze-li to tak ještě nazvat, máme až teď, protože dřív to nešlo.
Nedávno jsem si koupila Culinarii Francie a tak jsem zkusila lahůdku - kuřecí prsa nadívaná mrkví a celerem s tymiánem. Osmaží se na másle, přidá se najemno nakrájená šalotka, vše se podlije vínem a vývarem a krátce podusí. Je to jednoduché, je to za chvilku a je to lahůdka. S basmati rýží to nemá chybu. :-)
Doplňuji:
Ad Illines: Bratislavská omáčka zní velice zajímavé, zkusím ji "vygooglovat".
:-)

Zlatý

Rajská omáčka a plněný paprikový lusk.

Zlatý

barbakane k Tvé otázce ze včera

jestli se nudíme ??

tak se dnes nestydím měla jsem to uzený s kašičkou a okurkou..

Diskuze k otázce

Zlatý

Andělé

Barbakane,nebyli jste s paní pro ten český národní poklad u nás?:-))

Zlatý

barbakan

Andělé,nebyli,ale co není může být! Zvete nás ? :-D

Zlatý

Andělé

Barbakane,to víte,že jo,jestli se vám chce do hor,klído pído:-)) Ale aby nezbyl už jen chleba,než sem dorazíte:-D

Zlatý

barbakan

Chlebem nikdy nepohrdnu. :-)

Zlatý

Andělé

Bodejt,tj.také naše národní jídlo:-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.