Vy se dnes stydíte ?

Vy se stydíte za to,že vaříte polévku s pytlíku a druhé jídlo z konzervy a nechcete to dát světu najevo?!
Doplňuji:
U barbakana je na oběd český národní poklad! Vepřo,zelo,knedlo (bramboro):-D

Nejlepší odpověď
Andělé

Pěkný prdlajs! 🙂
Kuřecí vývar,brambor­.knedlík,zelí a pečeně..:-)
Co mají dnes u Barbakana dobrého?:-)
Doplňuji:
Jami155,tak přijdte,ješte malinko zbylo..:-))

Další odpovědi
anonym

Jdu ještě dál – ohřívám své včerejší výtvory. A mimochodem – ani mne nenapadne se za to stydět. Některé polévky z pytlíku přímo miluju. Taky se dobrovolně přiznávám, že k hlavnímu jídlu mám zvěřinovou sekanou a že ani za to se nehodlám stydět. Svět mi neuvaří, takže ať si s případnpou kritikou jde na odpovídající místa.

anonym

Nedělejte mi chutě s tou zvěřinou!Žádný pytlík se dnes u nás nekoná,je přeci neděle.Máme bramborovou kaši s pečenou krkovičkou a také vývar s drobením.K An­dělce bych dnes taky šla!Mňam!

WeeBear

Achjo, připomněl jsi mi důležitý fakt – měla bych ve spíži zkontrolovat datum spotřeby polévek v sáčku. U nás je nikdo nejí, ani nevaří a těžko říct, jak to vypadá.. 🙂

Každopádně se přiznám, že dneska nikdo nevypadá, že by měl hlad, tak je pouze rychlovka – boloňské špagety. 🙂

Každopádně, všem, co se už hrnou hladově ke stolům na nedělní oběd přeji dobrou chuť! 🙂

iceT

Ooooo,nikoliv,můj chlap miluje klobásu s fazolí v konzervě,i když klobásu to nevidělo ani z dálky a já si pamatuju,že můj tatík to má rád taky,ještě z dob,kdy se tento polotovar nacházel ve skle,nikoliv v plechu.
Takže občasný hřích v podobě konzervy nám nevadí,hlavně že je to rychlé a nemusím stát dvě hodiny u plotny.

Drap

Netrefil ses. Vývar a řízek z kance s bramborovou kaší

tom004

Jestli mi „neutekla“ nějaká předchozí otázka na kterou tato navazuje,tak mi její smysl uniká. Co se týká polévek z pytlíku kudrnaté,české i vietnamské,jsou mou běžnou snídaní. Konzervy,zele­nina,houby,k va­ření používám. Dobré masové velice zřídka.

aramah

Rozhodně polévka z pytlíku není polévka.
Konzervy to néééééééé v dnešní době fakt nevíte co v tom je…

Illines

A ja teda ani,jedno.Krom zmrzleho peciva.Ale dnes -krupicove noky ,bratislavska omacka s hovezim a polevka pro zahrati -cesnecka.

johana 56

Jako obrana před útočícími viry silná česnečka a králík(z domácího chovu) na smetaně s knedlíkem.Stihla jsem i pár honzovek ke kávě.

venkovan

No nevím, asi proti ostatním nic moc. Převážně jsem měl přeměněnou trávu s trochu vody z ní vyvařené a nějakou cibulovinu k tomu pro chuť.

Damiana

Konzervy ani pytlíky ne, já je beru jako škodnou! Jsem jako když dělníci v manufakturách rozbíjeli stroje, které za ně dělali práci. 🙂
Vařit mne baví a myslím, že jsem dost zručná a nelopotím se s tím. Ráda experimentuji, vymýšlím dobroty a zkouším novinky
Oběd – lze-li to tak ještě nazvat, máme až teď, protože dřív to nešlo.
Nedávno jsem si koupila Culinarii Francie a tak jsem zkusila lahůdku – kuřecí prsa nadívaná mrkví a celerem s tymiánem. Osmaží se na másle, přidá se najemno nakrájená šalotka, vše se podlije vínem a vývarem a krátce podusí. Je to jednoduché, je to za chvilku a je to lahůdka. S basmati rýží to nemá chybu. 🙂
Doplňuji:
Ad Illines: Bratislavská omáčka zní velice zajímavé, zkusím ji „vygooglovat“.
🙂

dědapetr

Rajská omáčka a plněný paprikový lusk.

briketka10

barbakane k Tvé otázce ze včera

jestli se nudíme ??

tak se dnes nestydím měla jsem to uzený s kašičkou a okurkou..

Andělé

Barbakane,nebyli jste s paní pro ten český národní poklad u nás?:-))

anonym

Andělé,nebyli,ale co není může být! Zvete nás ? 😁

Andělé

Barbakane,to víte,že jo,jestli se vám chce do hor,klído pído:-)) Ale aby nezbyl už jen chleba,než sem dorazíte:-D

anonym

Chlebem nikdy nepohrdnu. 🙂

Andělé

Bodejt,tj.také naše národní jídlo:-)