trenkyvkině

Voní vám vlastní pšouky ?

já se jich nemůžu nabažit

Nejlepší odpověď
Jahoda

Co to je opět za hloupou otázku? Jak jsem Vám minule psala: Tento server je jen pro NORMÁLNÍ OTÁZKY!!! Opravdu, otázka od inteligenta .....!!! A ještě něco: ne nevoní

Další odpovědi
nicasca

další ze serie zajímavých avantgardních otázek,když nejím zrovna kapustičky..,tak mi nevadí 🙂

panenka

velice zajímavá otázka opravdu.ne nevonějí

monarcha

Člověk prdí průměrně devětkrát denně,kdyby mu to vadilo,musel by se zbláznit,prdím rád

Květinka*

jak kdy když si prdnu hodně nesmrdím a když málo je to smrad jako z vola=D

afro.minerva

Ne, nevoní. Jestli chceš, tak ti je naprdím do pytlíku a můžeš se opájet těma mejma…

vodra

Tahle otázka je velice zajímavá,vygo­ogloval jsem slovo prdy a nestačil jsem se divit…

tam se dozvíte i odpověď na tuto otázku 🙂

gumiczud

jak kdy 😁 občas si řeknu jo,ten byl dobrý xD

HerbiG

no ty kraaavo :D z tebe nemuzu :D:D,Ne nevonej me :D