Barbora858

Nevíte, zda se může do letního kina vnášet vlastní alkohol?

Zdravím. Nevíte zda se může do letního kina vnášet vlastní alkohol? Mám na mysli letní kino v Pardubicích…

Vlastní alkohol v letním kině

Nejlepší odpověď
briketka10

Vezmi si malou placku, nemáš-li placku,
tak petku 0,5 l a tam si nalij co chceš a dej
do taštičky batůžku snad neprohlížejí ještě
jsem tam nebyla:-D

Doplňuji :
Vezmi si klíďo celou lahev zeptala jsem se
ségry neprohlíží se nic 😁

Další odpovědi
anonym

Co není zakázáno, je povoleno!

anonym

Nevím, jak je to v Pardubicích, ale v jiných kinech to možné je, ale nesmí to být okaté (což znamené kráčet kolem pokladny přímo s flaškou v ruce).Pokud si alkohol přeleješ do flašky od nealkoholického nápoje a tu si dáš do igelitové tašky, tak nikdo nic neřekne.

ReHu

Proč ne? Nikdo nehlídá, jestli máš své nebo že stánku.
Co hrají?

lexx

diskrétně si cucnout z plácačky nemusí vadit nikomu, na hokeji běžné a nikdo neprotestuje

ReHu

lahny – v Pardubkách je vstup volný. Nejsou tam pokladny.