Nerevarin

Víte o tom, že se prý má v Praze sejít několik tisíc lidí a veřejně masturbovat?

Kamarádka z Azerbajdžánu mi dnes psala, že prý v ruských zprávách říkali, že tu má na nějakém velkém náměstí masturbovat až pět tisíc lidí a jestli je to prý pravda. Připadá mi to jako naprostá hloupost, nic jsem o tom nenašel a hlavně je to z hlediska zákonů nejspíš i nemožné.

Alesh: v ruských zprávách asi nebudou mluvit česky

Nejlepší odpověď
Alesh

To si kamarádka spletla, jelikož neumí úplně dobře česky. Slyšela ve zprávách, že ten, kdo masturbuje na náměstí, je prase a ona to pochopila tak, že někdo bude masturbovat na náměstí v Praze. 😉

Další odpovědi
Drap

Nic o takové akci nevím a určitě bych se ani nechtěl zúčastnit.

xxx3

tak to mi přpadá jako další z propagandistckých pokusů, jak v televizi ruským občanům naservírovat pod nos „nezvratný důkaz“ o prohnilosti a zvrácenosti zápaďáků.

zjentek

Když jde o Prahu, ani bych se nedivil. Spíše bych si tipnul na několik desítek tisíc těch onanů či onanek. Horší než ten Pride pochod to být nemůže. Doufám, že to organizátor nějak vymezí věkovou hranicí, než mi to média přenesou pšímo do talíře s večeří.

Awe

Kde a kdy? Stejně nemám co dělat tak si skáknu na hoňku…

agentpv

Dřív to bývalo na hlavním nádraží – člověk se tam bál jít i na wc. teď nevím

mosoj

Ano. Kamarádka si nic nespletla. Prostě ovčané jsou všude.

http://cz.sput­niknews.com/ces­karepublika/20160311/­2554364/hromad­na-masturbace-praha-orloj.html