Avatar uživatele
Nerevarin

Víte o tom, že se prý má v Praze sejít několik tisíc lidí a veřejně masturbovat?

Kamarádka z Azerbajdžánu mi dnes psala, že prý v ruských zprávách říkali, že tu má na nějakém velkém náměstí masturbovat až pět tisíc lidí a jestli je to prý pravda. Připadá mi to jako naprostá hloupost, nic jsem o tom nenašel a hlavně je to z hlediska zákonů nejspíš i nemožné.

Alesh: v ruských zprávách asi nebudou mluvit česky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 2968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

To si kamarádka spletla, jelikož neumí úplně dobře česky. Slyšela ve zprávách, že ten, kdo masturbuje na náměstí, je prase a ona to pochopila tak, že někdo bude masturbovat na náměstí v Praze. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nic o takové akci nevím a určitě bych se ani nechtěl zúčastnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xxx3

tak to mi přpadá jako další z propagandistckých pokusů, jak v televizi ruským občanům naservírovat pod nos „nezvratný důkaz“ o prohnilosti a zvrácenosti zápaďáků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Když jde o Prahu, ani bych se nedivil. Spíše bych si tipnul na několik desítek tisíc těch onanů či onanek. Horší než ten Pride pochod to být nemůže. Doufám, že to organizátor nějak vymezí věkovou hranicí, než mi to média přenesou pšímo do talíře s večeří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Kde a kdy? Stejně nemám co dělat tak si skáknu na hoňku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Dřív to bývalo na hlavním nádraží – člověk se tam bál jít i na wc. teď nevím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano. Kamarádka si nic nespletla. Prostě ovčané jsou všude.

http://cz.sput­niknews.com/ces­karepublika/20160311/­2554364/hromad­na-masturbace-praha-orloj.html

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek