Zlatý

Videokamera do auta. Máte zkušenosti? Můžete některou doporučit? Díky.

Doplňuji:
Díky za info.
Napadlo mě to po shlédnutí čísti zpráv, kdy do zaparkovaného auta nacouval řidič, který byl evidentně totálně na šrot o odjel.
Často jezdím, tak bych se ráda trochu chránila, v rámci možností.
Jak dlouhá je cca ta smyčka? To by asi bylo lepší.
A také přemýšlím, jakou cenovou kategorii volit. Jsou docela velké rozdíly. Značku netuším vůbec.
Dík.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučit - to záleží na autě do kterého bude nainstalována. Nicméně jsou dvě základní varianty. Kamera bude v autě prakticky trvale, vyndána bude jen když bude potřeba doložit záznam nebo něco zajímavého stáhnout. Tady bych dal přednost záznamové smyčce. A nebo kamera kterou budeš neustále prohlížet a stahovat záznamy. Tady bych byl pro nějakou velkokapacitní kartu. A snad ještě kvalitní rozlišení HD, GPS a stabilizátor obrazu.

Další odpovědi:

Videokamera je v současnosti docela dobrý nápad na piráty na silnicích. Má však svá pravidla. Měla by být umístěna jen v předu a to z jednoduchého důvodu. V autě předemnou jsou vidět siluety osob, pokud by byla umístěná vzádu, už by se mohlo jednat o porušování soukromí. Takže dozadu ne!
videokamera dopomohla ke stíhání policistů, kteří na přechodu pro chodce porazili při couvání maminku s kočárkem a po řidiči, který se jich zeptal zda to budou řešit chtěli doklady od vozidla. Policisté nic neřešili, nyní řeší je Inspekce a kamera je dobrý důkaz.

Stříbrný

Na odkazu jsou základní informace o tkz. černých skříňkách. Dole na stránce je i odkaz na nějaké jejich typy. Jinak třeba na www.Zbo… je kamer hafo i s technickými daty. Mám no name z Číny za 1000,- v tkz.malém HD rozlišení a dá se na to koukat i na 125cm plazmě a to i na záběry z nočního provozu.
Smyčka může být podle modu(kvality záznamu) a kapacitě karty (až 32GB) dlouhá i 12hod.

Zdroj: http://cerne-skrinky.hutermann .com/

Stříbrný

Mně stačí, když používám občas telefon zastrčený do pouzdra ve stínítku spolujezdce. Jako zajímavost je to fajn a vystačí na dlouhou dobu, ale přímo kameru na palubovku jsem neviděl.

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Ten telefon určitě vyzkouším. Dobrý tip. Díky.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.