Stříbrný

Věříte tomu? já ne

Někdo psal na Blog.cz že prej v únoru má bejt přes den 48 a vnoci 55 pod nulou a teď to psal další člověk na novinkách.cz že to čet na tom blogu

příde mi to neskutečný no ne?
Doplňuji:
no právě že unás v česku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

KRAVINÁÁ :O

Další odpovědi:

Pokročilý

kachna

Zlatý

A bylo tam napsáno i kde ?

Zlatý

Ano, mohol mať pravdu, ak písal o Antarktíde. vtedy je na južnej polovici Zeme koniec leta.
Doplňuji:
Ľudia, radujte sa! Zasa jeden z plánovaných "koncov Sveta"...
Zjavne niekto potrebuje odpútať pozornosť od dôležitejších otázok ako napríklad "Vietor v peňaženke".
PS.
pláve to na vode a robí tak-tak (v preklade kač-kač). Čo je to?
pomôcka: Novinárska "Zaručená zpráva"

Zlatý

Zatím tomu nic nenasvědčuje -

http://www.novinky.cz/…

Zlatý

Já četla, že zajíci honěj zaječice, tak prý moc tuhá zima asi nebude :-)

Zlatý

No jo, je před silvestrem ))
Nejnižší teplota u nás byla 1929 v Českých Budějovicích : -42,2°C.. Takže žádné obavy - lidé se jen baví ))
http://pocasi-mirek.stranky1.c z/…

Pokročilý

Hloupost to být nemusí, někde na horách třeba i ano, a kde přesně psali?

Doplňuji:
Dobře v Česku, ale třeba na horách nebo v nížinách? Jestli na těch horách, tak to může být pravda.

Neboj, a i kdyby, tak to bude venku.

Stříbrný

takovýhle teploty byly nedávno na Sibiři,ale určitě ne v ČR. To si někdo jen dělá srandu,jak s tím koncem světa.

Zlatý

Hele, teď jsem někde četl že se už mrouskají zající. Takže prýbude právě naopak 48 o C +.

Zlatý

Pokud je to 29. února 2013, tak to bude pravda. Jen bych nespoléhal, že to bude -55 °C, ale tak nějak okolo.

Doplňuji:
A k těm zajícům - je teplo, tak se milují. Pokud bude začátkem koncem února a začátkem března silný mráz, tak mláďata umrznou. To není nic neobvyklého, často "březńáčci" ale ustydnou, když je na jaře mokré a studené počasí. Takže na zajíce bych nedal - stejně tak bych nedal moc na ptáky - taky kdo poslouchal, tak minulé dny se celkem hlasitě projevovali - jako kdyby přicházelo jarní období námluv.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

terry, máte pravdu, túto zimu sme ešte nemali na sídlisku návštevu z lesa (zajace, líšky, srny). Keď príchádzajú na sidlisko, bude tuhá zima. Je to presnejšia informácia, než dávajú novinári.

Zlatý

venkovan

To přeci ještě neznamená, že v lednu a únoru ta zvěř nepřijde. Počasí se dokáže otočit během několika dní a mohou být tvrdé mrazy skoro až do poloviny března. To všechno už tady bylo - teplo v prosinci, že holky chodily v mini a potom v březnu byly málem uhelné prázdniny.

Zlatý

led

Ak sa zviera odváži až do mesta, hlučného , smradľavého a plného ľudí, ktorých sa treba báť, robí to len v veľkej núdzi. Preto hovorím o ich návšteve, lebo oni zlo v prírode cítia skôr a chystajú sa naň. Zatiaľ mi to s nimi a počasím vychádzalo.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.