Elk

Věříte na esoteriku?

http://www.eso­terika-poradenstvi.cz/
Doplňuji:
Trochu jsem se o to zajímal, ale nic mi to nedalo, takže nula bodov…

Nejlepší odpověď
led

Ezoterika nie je len platená, je aj bezplatná.
Môže to každý človek. Niekto viac, niekto menej. Pomoc chorému je bezplatná…
Sadnite si za krásneho slnečného dňa pri rieke, oprite sa pohodlne o strom, zavrite oči a uvlnene vnímajte šúm tečúcej vody, energiu prežiareného kmeňa stromu. Nemyslite na „zlé“ myšlienky.
Po pár minutách ste odpočinutí s čistou myslou.
Dôležité je veriť. Príroda vám dodá takto zo svojej pozitívnej energie.
Tak isto aj vy môžte dodať svoju pozitívnu energiu, napr. pri bolesti hlavy (nie svojej) priložiť ruky na miesto, kde bolí a myšlienkovým prianim (bolesť odíď dávať zo svojej energie, dotyčný začne cítiť teplo z rúk a bolesť začne ustupovať. Podmienka je: obaja tomu musíte veriť. Pre darcu je to trocha vyčerpávajúce.
Mám to odskúšané.
Vaša bosorka Led

Další odpovědi
Ajeto

Věřím, že by ze mě vytáhli hodně peněz.

hanulka11

pro mě by to nebylo a ty věříš Elku?