Wareg

Věříte na duchy a jiné paranormální jevy?

Na internetu a hlavně v televizi se na nás valí nějaké „paranormální jevy“ a „zaručené“ senzace o spatření duchů a jiných nevysvětlitelných aktivit. Věříte na to nebo vás to nechává chladným? Máte nějakou osobní zkušenost s duchem? 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

na to, abych věděl, že existují, nepotřebuju senzace z televize. Osobně jsem ještě tu čest neměl, ale několik kamarádek do duchařin dělalo, navíc nepravidelně odebírám časopis Enigma, kde nás o jakémkoli paranormálním jevu okamžitě informují a od nich se určitě nemusíme obávat nějakých kachen.

Další odpovědi
anetadela1

Chce si mi věřit, ale 100% uvěřím, až něco uvidím. Zatím se mi nepoštěstilo.

-

nadprirozene (nam nezname, nevysvetlitelne) jevy zcela jiste existuji. pokud by ne, tak bychom vedeli o vesmiru/svete uz uplne vsechno. coz se nikdy nestane.

anonym

Duch tak snad v televizi.Ale dobrá anténa to spraví.
Vlastně- naše polit. scéna je duchů plná.

Lucimia

Věřím na to, že po smrti něco je… Proto věčím i na duchy, atd. Ale myslím si, že některé jevy a příhody jsou smyšlené a berou se příliš vážně.

Gorouš

Určitě ano. S duchem jsem se nesetkal, ale často se mi dějí paranormální věci.

qwertz

Mnoo, sami tu nejsme, na to je kolem moooc volneho mista, ze???…:-)