Me andmy Ego

Paranormální jevy, věříte?

Dobrý den, dělám projekt do školy a chtěla bych od vás vědět: Věříte na paranormální jevy? Pokud ano, tak na jaké. Prosím ještě o zveřejnění pohlaví a vašeho věku (stačí přibližně), to ale není podmínkou :)

Nejlepší odpověď
anonym

Věřím, že jsou věci „mezi nebem a zemí“, které nejde vysvětlit z materiálního hlediska, čili logicky.
Věřím na energie, které nás ovlivňují. Na šestý smysl, čili na intuici, která nás varuje před nebezpečím a dokáže nám pomoci najít správné řešení, pokud ji poslechneme. Věřím na silnou energii myšlenky a na víru, která dokáže uzdravit. Je toho více, s čím se člověk setkává dnes a denně a co nejde nijak objasnit, ale je naopak třeba danou záležitost přijmout prostě jen proto, že je.
Žena, 59 let.

Další odpovědi
kamila44444

Ano, věřím. Pohl.: žena věk: 14 :)

Je možné že exisujou ale já na ne neveřim pač jsem je nevidela. žena__13 ;)
Doplňuji:
jo a pokud chceš třeba nejakého videt tak si zajed sem :http://www.stre­am.cz/fenomen/688044-fenomen-duchove-a-strasidla třeba neco nalezneš

arygnoc

neverím. pohlavie mám a neukážem /nezverejním/, rokov ako matuzalem.