Pokročilý

Věříte horoskopu?

Sledujete alespoň občas horoskopy nebo je to pro vás pavěda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Těm z časopisů a různých novin určitě ne,jsou pouze pro zábavu.Vytvořené odborníkem,tak tam je to v pořádku.Vlastní zkušenost.

Další odpovědi:

Bronzový

Ne, často sem si je ale četl. Oni jsou psaný dost obecně a čím víc lidí je čte tím více lidem se vyplní.Takže člověku přijde, že fungují ale možná je jen mezi těma lidma do kterých se to trefilo

Zlatý

Pavěda jak vyšitá ))

Bronzový

Jak kterému. Tomu obecnému v novinách nebo na serverech věřím, že je to blbost :) Ale ten, který si necháš zpracovat osobně, vykazuje značnou přesnost. Částečně je to dané tím, že z tebe spoustu informací vytáhnou, částečně zkušeností na základě chování druhých a částečně náhodou.

Stříbrný

Občas je sleduju, ale nikdy se mně nic nesplnilo, protože je to psáno obecně na každého.
Zaměstnání..postoupíte, šéf si na vás zasedne, nepohodnete se s kolegy...jsem nezaměstnaný, takže nic z toho neplatí.
Milostný život...rozejdete se, najdete životního partnera..opět nic z toho neplatí, jsem 38 let ženatý s jednou paní, takže milostný život se mně už netýká.
A tak je to podobné ve všech oblastech co tam píšou.

Pokročilý

Já teda na nejakej horoskop neevrim jelikož to je vždy blbost :) a absolutne nic se nestane co je psany v tom H. -.-

Pokročilý

Můj táta horoskopy sleduje a plní se to co je tam napsáno... :)

Zlatý

Viz zdroj. A co mi to jako má říct? ;-) Je to jen snůška plků o ničem. :-)

Zdroj: http://www.horoskopy.cz/beran

Pokročilý

nakoukla jsem před čtyřmi dny:Jste nabití energíí,vše vás těší a práce Vám jde od ruky...
popravdě?:ten den jsem dostala horečky,absolutně nepoužitá po celý den dnes se to přesunulo do chřipky...takže ne nevěřím.Jako nactileté se mi plnily,ted už vůbec.

Pokročilý

Nevěřím, proto je ani nečtu. Jsou to bláboly.

Pokročilý

Nevěřím těm v časopisech, které nepocházejí od odborníků, ale redaktorů. Věřím těm "odborným", které se mi už mnohokrát potvrdily.

Diskuze k otázce

Bronzový

Hamon

partep12345: já už četl: "Můj táta horoskopy sleduje a plní to co je tam napsáno" :D

Zlatý

Alesh

:-)

Bronzový

Hamon

"Drahá, chápu, že tě cizí ženská v naší posteli vytočila, ale co jsem měl dělat, když jsem to měl v horoskopu?"

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.