Avatar uživatele
petr77

Věříte v horoskopy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? KdoSiOdJinud před 4408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na vypracování osobního horoskopu je třeba vědět i hodinu narození a stojí nemalé peníze.Horoskopům v časopisech věřím méně než kartářce…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Spoléhám se na ně asi jako na odhad ceny v opravně aut :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Všeobecné horoskopy otiskované v časopisech jsou opravdu všeobecné. Aby horoskop něco vystihoval, musel by sis nechat vypracovat tzv. Osobní horoskop. Ten by Ti byl šitý na míru. Takový horoskop stojí kolem 1000 Kč.
A to se mi zdá dost vysoká částka za to, že se dozvím pravděpodobné informace o mých možnostech v následujících třech letech.
Horoskopům nijaký jiný než zábavný smysl nepřikládám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já osobně je moc nečtu. Vím totiž, jak se obvykle i v „Hoch“ časopisech „tvoří“.
Více zde:
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=Horosko­py&sa=Vyhledat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Věřím, ale nedbám. Nebaví mě to číst ani vědět a stejně si myslím že se pokusím všechno zlé změnit a dobré vylepšit, tak co se zdržovat nějakou daností, která se stejně pořád dokola obměňuje a nelze ji využít jinak než se tím nechat manipulovat a otročit.
Myslím že člověk vlnu dobré energie a příval sebedůvěry pozná i bez předpovědi a pokud potřebuji placebo tak si mohu každé ráno opakovat že vše dopadne suprově a večer si zaklepat na rameno jak jsem překonala překážky a využila příležitosti. Ale možná se mýlím a jednoho dne mě popadne předtucha a přečtu si horoskop a udělám nějaké kroky…no a stejně nebudu vědět co by se stalo kdybych si to nepřečetla, myslím že to vyjde nastejno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Nevěřím,ale občas si ho řečtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Na ty co predpovidaj znamenim na dalsi dny neverim.On se vzdycky najde nekdo na koho to sedne ale to je vsechno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek