Geesha

velký nos a krátké vlasy

mám trošku větší nos, myslíte že mi budou slušet krátké vlasy? myslím jako hodně krátké,nevíte nějaký střih aby muj nos vypadal opticky menší??

Odpovědi
anonym

A co takhle fotka? Máš takový nos jak Cyrano nebo Pinokio ?!

bolak

simono? > http://www.show­biz.cz/media/u­ploads/2011/08/si­mona-babcakova.jpg

Tergora

ahoj, nevím, jak vypadáš, ale já mám nos…takovou tu římskou skobu xD a nosím vlasy na krátko (po ramena, ale mě se kroutí, tak jsou prostě ke krku a těsně nad ramena), rohodně můžu říct, že je to lepší, než když jsem měla dlouhé vlasy- ten nos pak opticky vystupuje, je jasně vidět a stane se tvojí dominantou- v podstatě z něho uděláš přednost :)

samozřejmě záleží, jak vypadáš, ne každýmu krátké vlasy vyhovují, mně konkrétně se to líbí