kukynka

Ve skole nic nestíhám jak mám co udělat aby to bylo naopak?

Nejlepší odpověď
poa.li

Zkuste se soustředit na každý úkol, nebo problém zvlášť. Možná pro les nevidíte stromy, které samy o sobě nepřikonatelné nejsou..

Další odpovědi
VampGirl

Dělej věci včas a nic si nenechávej na poslední chvíli. Když třeba víš, že máš mít na středu nějaký úkol, udělej ho o víkendu a netrap se s ním v úterý pozdě večer.

jahudka_vlm

V lékárně existuje přírodní lék na soustředění, přesně už nevím název ale jsou to čisté bilinky bez chemie a pomáhá to zvýšit pozornost. Nejsou ani drahé.

Ella

nejdřív úkoly, potom zábava a počítač… já to tak praktikovala a úspěšně odmaturovala…