kapka

Vážíte si toho, že máte dost jídla?

Berete dostatek jídla jako samozřejmost? Nebo dokážete dát radost z plného talíře někdy najevo? Skáčete radostí, mazlíte se se svým jídlem, milujete svoje jídlo až k zbláznění? Asi jako tenhle kůň?
http://www.you­tube.com/watch?v=wrqBox­Pi70Q&feature=re­lated

Odpovědi
hanny 2

Jasně že jo,ten koníček je úžasnej,až mě z toho naskakuje husí kůže!

iceT

Ano,vážím si dostatku jídla a proto nenechávám ani oplsky jak říkává moje mamka.
Z dobrého jídla mám vždy radost,at ho uvaří kdo chce.
Video je úžasné…

led

Robím radosť kuchárovi. Nemaznám sa, zjem to. Jedlo sa nesmie nechávať… ak máš veľa, rozdel sa…
Doplňuji:
Ten kôň mi skôr pripomína návštevu rozmaznaného dieťaťa, vyberie si len dobroty a ostatné nechá rozbabrané.

tom004

Jídlo musí být řádně naporcované a připravené. Pak z toho je ten správný prožitek. Kůň ví jak na to. Je neskutečnej. A někde jsem slyšel že „kuchařova největší radost je,když se mu vrací prázdné prázdné talíře“ a „kdo si neváží jídla,nemůže si vážit sám sebe“.