klaruška

VAŠE ZKUŠENOSTI?

Dobrý den.. Chtěla sem se Vás zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s prášky na hubnutí XLtoS,C.L.A Booster apod. znáte nějaký zaručeně účiný prášek an hubnutí bez předpisu? prosím o bližší informace a název prášku. Děkuji

Odpovědi
DusanOrlik

už zase sem píše (3×)

Fallen Angel

Na hubnutí je nejlepší nežrat a cvičit. pokud máte stále hlad, doporučuji zakoupit vlákninu v tabletách – dáte si 4 tablety (smí se jich až 20 denně) a zapijete je vodou → oni ve vás naboptnají a jste nasycena. Doporučuju to ale konzultovat s lékařem.

GM

Všechny ty zaručeně účinné prášky na hubnutí jsou k ničemu, jen vám tahají peníze z kapsy. Zkuste dělenou stravu, u mne zaručeně funguje a hlavně se můžete najíst, nehladovíte. Jde jen o to – přemýšlet co sním a kdy to sním, po týdnu budete zvládat automaticky.