Pokročilý

vaše střední škola?

jakou ste vystuovali sš?děkuji za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Studovala jsem tři roky na SOU zemědělství.

Další odpovědi:

Zlatý

Gymnázium Trutnov, na něž jsem přestoupil již po ukončení pátého ročníku ZŠ (heh, ručníku - další pěkný překlep do sbírky)
Doplňuji:
(osmileté)

Stříbrný

Gymnázium. A pozdější zkušenosti na VŠ byli jednoznačně ve prospěch této školy. Čili, myslíš-li to vážně s dalším studiem, je gymnázium nejlepší přípravou na VŠ. VŠ zvládnou i absloventi jiných středních škol (ti lepší), ale myslím, že v některých předmětech a i na přijímačkách jsou handicapovaní. Proč vlastně nechceš na gymnázium?
Doplňuji:
*byly (to na našem gymplu neučili :) )

Stříbrný

Gymnázium, všeobecné, ovšem přírodovědně zaměřená třída...

Bronzový

Gympl (4 roky).

Obchodku

Stříbrný

SPŠ strojní Hradec Králové. obor strojírenství

Zlatý

Integrovaná střední škola Technická Rakovník, - dnes Střední průmyslová škola Rakovník - Obor Strojírenství.

Před tím na stejné škole elektrikář - silnoproud.

Bronzový

Gymnázium Soběslav.

Pokročilý

Gymnázium Evropská, výtvarné zaměření - tedy snad vystuduji, teď mě čeká maturita :/ , takže pokud pánové nahoře zase nevymyslí nějakou šílenost, možná se to i podaří:)

Bronzový

obor elektro-slaboproud.mravenči prace.nebafííííí.

Zlatý

Povinně učiliště abych mohl na střední. Zaměření práce v terénu. Co je v podstatě jedno - protože ty profese se navzájem prolínají a mají společné.
Kdybych se dnes rozhodoval, tak asi bych neměnil. I s tím faktem, že penízky doma nepřehazují vidlemi, ale jen bagrem (plastovým) a při práci leckdy jde i o zdraví a život. Má to svůj šmrnc, adrealin a smysl.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

... a absolutní souhlas s manon, gympl byl neocenitelná příprava na VŠ. Ostatně taková je i jeho původní koncepce.

Stříbrný

manon

Dík :) Píšu to taky proto, že už jsem viděla pár zmařených snů poté, co si nadané děti z "pohodlnosti" či ze "strachu z učení" vybraly jinou školu a pak byly zklamané, když se dál nedostaly nebo to potom nezvládly. Nebo jim ten výber poradili rodiče, aby si neskazily prospěch :(

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.