lukas1912

Děláte domácí vánoční cukroví, nebo kupujete? A kolik toho napečete a kolik toho sníte přes Vánoce?

Děláte domácí, nebo kupujete? A kolik toho napečete a kolik toho sníte přes Vánoce?

Odpovědi
Drap

domaci vanočni cukrovi

Napečeme toho a následně sníme tak akorát, aby nám to vyšlo. Nikdy jsem to nevážil

brillant

domaci vanočni cukrovi

XYL peče 5 druhů, ale kolik to váží, nevím. Do poloviny ledna to vnoučata stihnou zlikvidovat.

quentos

domaci vanočni cukrovi

Domácí.
Hodně.
A proč ses za celou tu dobu, co tady strašíš, nenaučil správně pokládat otázky?

Lgee

domaci vanočni cukrovi

Ignitus Cz

domaci vanočni cukrovi

da ny

domaci vanočni cukrovi

Někdy koupím v cukrárně minikokosky ;)
Nejvíce se peče linecké (mnoho možností náplní a zdobení).
Množství pečeme přiměřené (nemrazíme), nejvíce chutná do Vánoc ;).
Nikdy nevážím, peču max,. 3 – 5 druhů(viz. zdobení).
Záleží na tom zda peču pro 3,osoby, 6 nebo 10 lidí…

Lamalam

kupovane vanočni cukrovi

Nesmyslná anketa! Nekupuju ani nepeču. dostávám od mámy a od babičky.

marci1

Chybí tu jiná možnost, že nám to někdo hodný napeče! 🙂