Niikii

Vacupress .. masáž..

Ahoj chci jít na hubnoucí masáž nohou pomocí vacupressu.U nás ve měsě to dělají a tak jsem napsala email na jejich stránky a ředitelka mi odepsala že na to můžu jít(ale je mi 14) takže s doporvodem rodičů,aby mi to podepsal nějaký souhlas.Myslím,že je to dobrý a já opravud potřebuji trochu zeštíhlit nohy,ale máma se bojí aby se mi nemohlo něco stát kvůli tomu přístroji vacupressu,nějaká nemoc nebo tak,ale já myslím,že je to bezpečné,že ano?A co byste doporučili,máte s tím někdo zkušenosti?Děkuji

Nejlepší odpověď
pondělí

holka bláznivá,ve 14 letech jsi ještě v rozvoji těla,a bude to trvat tak do dvaceti,tak raději nechat veškerých likvidací svého těla,protože se to může v pozdějším věku krutě vymstít.
tělo se prostě prání všemu nepřirozenému

Další odpovědi
ReHu

Já si myslím, že ve 14 se stále ještě vyvíjíš, takže na tyto zákroky je ještě brzy.
To ti ale řeknou přímo na místě.
Také je pravdou, že tyto masáže je potřeba podstupovat opakovaně, aby měla nějaký výsledek. A jde o to , o jak velké redukci máš představu.

léčitelka

Byla jsem mezi prvními, kdo v roce 98 v Praze provozoval vacupress.Je to dobrá věc. Pokud nemáš křečové žíly, tak je to naopak zdravé, neboť podporuje pozitivně tok lymfy. Jenomže v Tvém věku jsou to vyhozené peníze!!!!Jsi v pubertálním věku a mění se Ti hormonální struktura.To jdi raději na aqva aerobik!Zkus cviky a počkej až budeš za pubertou. Věř mi, mám letité zkušenosti.Pokud nejsi tlustá jinde, zřejmě se jedná o stavbu nohou, kterou jsi po někom zdědila. Měj své nohy ráda, vizualizuj si je jako štíhlé a možná s pomocí toho aqva aerobiku a dalších cviků, dosáhneš své vize. Hodně štěstí.

Zdroj: www.harmonie.blu­e4net.cz