V pondělí máme maškarní ples. Kostým nechci kupovat a nenapadá mě za co jít. Poraďte prosím jak a co snadno vyrobit.

Doplňuji:
Jsem holka. Děkuju za odpovědi. Já právě měla domluvenej kostým, ale před chvílí jsem zjistila že nakonec to nevyjde...Amálka byl taky jeden z návrhů a asi tak půjdu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Kdysi davno jsem byla za harlekyna-v cernobilem pyzamu a nohavice podvazane sirokou cernou stuhou nad kotniky i na rukavech.Cepici cernou z papiru a cernou masku pres oci.Jednoduche,levne a pekne.Akorat jsem nemela boty,protoze to bylo na bruslich.

Další odpovědi:

podobná otázka tu byla nedávno
http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Třeba za Vílu Amálku- udělej si paruku z chemlonu a v sekáči kup nějaké šatičy. Do vlasů si vyrob z umělých květim věneček a máš to, tedy pokud jsi holka.

Zlatý

No a co třeba změna pohlaví?Pokud jsi kluk tak za ženskou,a pokud jsi holka tak za nějakého elegána?Pěkné ženské šatičky nebo oblek ti určitě někdo půjčí,a trocha šminek....

Zlatý

Nevím kolik ti je let já jsem své dceři dala červenou sukynku ,košíček bílý čepeček bílé tričko do košíčku kokina a jupíka a šla a červenou karkulku.

Zlatý

Kostým se nemusí jen kupovat. Lze ho i půjčit. Třeba v některých divadlech půjčují.
Ale asi bych to řešila dříve, než 2 dny předem.
Doplňuji:
Jít za druhé pohlaví je taky dobrý nápad.
Tmavý oblek, bílá košile, kravata, vlasy uhladit gelem a na pěšinku, nalepit knírek :-).

Zlatý

Chytrá horákyně. A když se šikovně oblékneš a ustrojíš, chlapcům bude celý večer viset čelist na prsou a oči na stopkách.

Diskuze k otázce

anonym

Tak at se libis.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.