Jak si vyrobit karnevalovou masku doma?

Potřebovala bych zjistit,jak si vyrobit masku pro dítě doma.Stačil by mi nějaký odkaz na stránku,kde na netu hledat.

Nejlepší odpověď
kropitko

Buraka odkaz je fajn,,já bych jen měla takový typ, když dělám dětem masku, tak aby to bylo co nejlevnější, tak si skočím do sekáče, za pár peněz tam pořídím spoustu kravinek. No dokonce i někdy samotný kostým,,pak je to bez práce.

Další odpovědi
anonym

http://www.jak­setodela.cz/vi­dea/karnevalo­ve-masky

Děda Louda

Já bych postupoval úplně stejně jako třeba na dovolené, nebo kdekoli jinde, třeba na návštěvě, na letním táboře, ve školce…