LordE

Jak si vytvořit kostým ?

Snažíme se ve škole dělat den převleků poprvé jsem měli Halloweenské to jsem si nic nedonesl ale ted bych si chtěl něco na sebe téma je filmy.
My jsme si vybrali Madagaskar mám jít za Morise to byl služebník krále Jelimána. Jenže problém je že nevím jak ho vytvořit nemá někdo návod třeba na ocas nebo masku ? nebo oblek ?
Předem děkuji

Odpovědi
NoNamer

Ocas si můžeš udělat tak, že si na drát (provázek) navážeš proužky z krepáku, dělala jsem tak ocap pro kostým lišky, uši si udělej na čelenku, bílou náprsenku můžeš taky z krepovýho papíru nebo přistřihni mikulášský vousy. Pak bych určite využila barvičky na obličej a šedočerný oblečení :)