Mr.Jan

V kolik bych měl vypít poslední kafe, abych dobře spal?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

U každého to je asi jinak. Já třeba vypiji kávu těsně než jdu spát, a spím dobře.

Další odpovědi
quentos

Podle M. Walkera minimálně 8 hodin před ulehnutím.

Drap

U každého jinak. Dost často piji kávu před spaním. Dopiji kafe, lehnu a spím.

paul1

Já tak 3–4 hodiny před spaním. Mám známého, který, když si nedá před spaním kávu, tak nemůže usnout. Když zapomene a lehne si a nemůže usnout, normálně musí vstát, uvařit si kávu a znovu zalehnout, potom je vše o.k.

da ny

Nevím, jak to máte Vy. Já mám kávu, klidně jako uspávací prostředek ;D
Už léta ji nepiji denně. Nikdy mi v dobrém spánku káva nebránila.