v jakém formátu mám stahovat do čtečky ?

ahoj mám čtečku Amazon Kindle v jakém formátu mám stahovat na uložto aby to fungovalo ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

PDF, MOBI, AZW, PRC, TXT

Další odpovědi:

Zlatý

V PDF ..ale v podstate je to jedno ..kazdy kancelarsky balik ti to dokaze predelat textovy dokument do PDF ... nebo primo prevod prez emailou schranku ...kterou dostanes pri registraci ...take zvlada formaty .. MOBI ..PRC .. DRM, TXT ..jo a take mart..je to upraveny format pdf v programu Martview ...

Zlatý

Podporované formáty
PDF, MOBI, AZW, PRC, TXT
ale doporučujem program Calibre http://download.chip.eu/…
pomocou ktorého si môžte akékoľvek dokumenty, teda aj knihy konvertovať do požadovaného formátu.
Prípadné problémy s češtinou môžte riešiť viď:
http://www.pepak.net/…

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Výhoda programu Calibre je v tom, že si môžte aj skopírované dokumenty, či v pdf vytlačené internetové články previesť do formátu čítačky napríklad "mobi".
Problém čítania pdf dokumentu je v neschopnosti používania lupy, pretože pri zväčšení textu zväčšujete celú stranu, ktorú potom musíte pri čítaní posúvať aj na strany (ako obrázok)

Stříbrný

cochee

Upozorňuju, že .pdf je pro čtečky nejméně vhodný formát, protože dokument je upraven přesně na určitý rozměr stránky a při škálování se formátování docela rozhodí. Doplním, že DRM, uváděný badiskem, není textový formát, je to digitální ochrana proti neoprávněnímu kopírování a může být součástí některých textových formátů.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.