Kepler

V jaké nejvyšší nadmořské výšce jste byli? Letedla nepočítám

Nejlepší odpověď
Otazník123

Malý Matterhorn ve Švýcarsku – 3 883 m n. m.

Další odpovědi
orwell

Bohužel pouze v 1750m – Skalnaté pleso, už je to dost let. Lomničák nevyšel, dost mě to tenkrát naštvalo. Lístky na lanovku se daly koupit jen na Skalnaté a tam bylo nutné koupit další na Lomničák. Stál jsem kvůli tomu s několika lidmi „frontu“ asi od půlnoci do rána. Byl jsem mezi pár prvními a na Skalnáči jsme se dozvěděli, že na L. je vyprodáno. Jak je to možné, to nám vysvětleno nebylo. Tenkrát se na rezervace nehrálo, internet nebyl,… Holt mně tenkrát nikdo včas neporadil, jak na to. Ani jsem netušil, že to bude takový problém.

Dochy

Asi někde přes 2600 – nevím přesně, byl jsem tam jako děcko. – Tatry

Gus_Fring

1603 metrů nad mořem.

Emefej

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-jake-nejvyssi-hore-ci-miste-jste-kdy-byli