Už si připravujete košík a houbařský nožík?

http://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/navzdory-suchu-houby-porostou-sezona-zacne-za-tyden/r~70aa2cfa468111e­5a705002590604f2e/?ut­m_source=centrum­HP&utm_medium=dy­namicleadbox&ut­m_term=positi­on-0

Nejlepší odpověď
anonym

Já chodím hodně, miluju to. Vydržím tam třeba půl dne. Suším, zavařuju na všelikaj, rozdám a hlavně sním.

Další odpovědi
marci1

Už se strašně těším ! 🙂 Najdu jich sice méně než moje „drahá polovička“, ale až si uděláme hovězí na hříbkách, mňam ! 🙂

briketka10

Já Ti povím, že ani nee moc na houby nechodím,
ale velmi ráda je konzumuju na všechny způsoby 😁

gecco

Jasně – nožík má natěšením zježený všechny chlupy…
😉

quentos

Připravovat netřeba, prostě to popadnu a půjdu ;{)> jako každej rok

luky.1986

Ja uz brousim kosu a tankuju dodavku:-)

anonym

Nepřipravuju,pro­tože houby než tady porostou bude ještě nějakou dobu trvat.
Pršelo tu poprvé v sobotu,tak snad na podzim.
Ale dnes vylezly na zahradě žampiony,tak vyrazím.

lexx

Nožík, košík, příručka, mapa, kolo, mobil a číslo na záchranku připraveno enemže nám šmejdi z parlamentu a vlády (jak jinak) chtějí sběr zdanit a vstupenku do lesa na způsob rybářského lístku…není to už příliš ? To neudělal lidem ani rudý komanč kterého jsem neměl moc v lásce.

anonym

Briketko, u mne je to obráceně. 🙂

briketka10

To je škoda nahrň mi ty houby sem domů
sím, sím, já je tak miluju ách ách Mňám 😁

anonym

Briki, no tak, no tak, kroť vášně 🙂 Já už se taky těšim, až půjdu, zakopnu, upadnu, pobulim, odejdu 🙂

anonym

Samba, … a seberu! -:)