Už sem někdy něco napsal admin?

Myslím tím,svůj postoj k určitým otázkám,svoje názory,připomínky atd.
Díky zaodpovědi.
Doplňuji:
Čeňku ,nick si nemůže opatřit kde kdo,to se mýlíš.
odpovědi.cz má jen jeden......

Nejlepší odpověď
annas

Občas reaguje, když se někdo ptá na smazání otázek.

Jinak jeho profil
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/1
Doplňuji:
Tento nick má číslo 1, takže je pravý.

Někdo další ten „pravý“ nick zneužil a otevřel si nový. Na konci udělal tečku – http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/58358… má číslo 58358.

Jak je známé z minulosti, jeden uživatel takto zneužil kolem 40 nicků.

Další odpovědi
anonym

Myslím,že nějaký pokus proběhl,ale hned se stáhl zase „nahoru“.
Doplňuji:
Tedy nevím zdali přímo admin,ale měl nick odpovědi.cz,ten si ovšem může opatřit kdekdo…

Löwe

Jugare, než byl tento nick založen, mohl si ho opatřit kdokoliv.. :D

anonym

Jo to je ono…

anonym

Nepsal jsem nikde,než byl založen,ale to snad někdo pochopí,že více nicků se stejným jménem asi tady nelze,asi tak.