Avatar uživatele
Kepler

Už se těšíte na jaro?

Já vím, že je to sezónní a stále se opakující otázka, ale mně už ta zima nějak drtí. Možná, že ta otázka je i předčasná, když rovnodennost budeme mít až za necelé dva měsíce. Ale už pozoruju, že noci se viditelně krátí a to vlévá kapku života do mé duše zprahlé. Nejvíc se těším, že při prvním teplém a slunečném dni si tak jako každý rok v tuto dobu umyju okna a letos poprvé si konečně sundám i nalepovací sněhové vločky. Taky si vyperu vyuzené zahnědlé záclony, původní barvou bílé. To je pak v bytě najednou tolik světla, že si v úvodním šoku nasazuju sluneční brýle!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, marci1, Michala11 před 1920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Jo. Už od řína…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michala11

Možná se opakuje, pro mě je tady první. Vyloudila mi úsměv a určitě i takový ten zasněný pohled. Učím se na zimě najít něco pozitivního, ale nějak mi to nejde. Letos to je trochu lepší, ale asi jen proto, že byli jiný starosti. Nedostatek denního světla, je to co ně žene do splínu. A absence jakýchkoli vůní, pachů, všechno je tak zvláštně sterilní. Moc se těším, to se ani vyjádřit nedá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jsem tak trochu jako princezna Pampeliška ve známé pohádce. 🙂 Ožívám při slově jaro! Při dotazu známých jak se mám, co dělám, odpovídám: „Těším se na jaro“. Při sebekratším slunečním svitu v této mrazivé době ihned ve zvýšené míře obcházím a opečovávám květiny, zejména orchideje, které na slunci září barvami.
Při procházce lesem si představuji, jak krásné to tam bude na jaře. Já se tak těším, že se to nedá ani vypovědět. S aktuálním pozdravem „Ať žije jaro!“ m1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

No jé-je. Souhlas s ivzez – Už aby tu bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janiiii

Ano už se moc těším, až ta zima skončí a všude venku se to rozzáří. A všechno začne opět zelenat. :)

Upravil/a: Janiiii

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Těším se na každé jaro, stejně jako na každé jiné roční období.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Na jaro se těším.Těším se na nová mláďata,že se začne oteplovat a celkově se bude vše nové rodit.Propadám už depresím,takže jaro budu vítat s radostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smart aleck

Nemám rád jaro, protože se všechno nalévá a pučí a mně nikdo nenaleje a nepučí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Už aby tu bylo!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Na jaro se těším vždycky moc. Jenom mám v tomto období tak nějak problém s jarní únavou. Docela s ní bojuju. Není tu taky někdo takový, kdo má s jarní únavou problémy? Já jsem si na netu hedala nějaké rady, jak na ni a narazila jsem na tyto vitamínky http://www.bi­on3.cz/produk­ty-bion3/#vital. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

před 1855 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek