Kepler

Už se těšíte na jaro?

Já vím, že je to sezónní a stále se opakující otázka, ale mně už ta zima nějak drtí. Možná, že ta otázka je i předčasná, když rovnodennost budeme mít až za necelé dva měsíce. Ale už pozoruju, že noci se viditelně krátí a to vlévá kapku života do mé duše zprahlé. Nejvíc se těším, že při prvním teplém a slunečném dni si tak jako každý rok v tuto dobu umyju okna a letos poprvé si konečně sundám i nalepovací sněhové vločky. Taky si vyperu vyuzené zahnědlé záclony, původní barvou bílé. To je pak v bytě najednou tolik světla, že si v úvodním šoku nasazuju sluneční brýle!

Nejlepší odpověď
Edison

Jo. Už od řína…

Další odpovědi
Michala11

Možná se opakuje, pro mě je tady první. Vyloudila mi úsměv a určitě i takový ten zasněný pohled. Učím se na zimě najít něco pozitivního, ale nějak mi to nejde. Letos to je trochu lepší, ale asi jen proto, že byli jiný starosti. Nedostatek denního světla, je to co ně žene do splínu. A absence jakýchkoli vůní, pachů, všechno je tak zvláštně sterilní. Moc se těším, to se ani vyjádřit nedá.

marci1

Jsem tak trochu jako princezna Pampeliška ve známé pohádce. 🙂 Ožívám při slově jaro! Při dotazu známých jak se mám, co dělám, odpovídám: „Těším se na jaro“. Při sebekratším slunečním svitu v této mrazivé době ihned ve zvýšené míře obcházím a opečovávám květiny, zejména orchideje, které na slunci září barvami.
Při procházce lesem si představuji, jak krásné to tam bude na jaře. Já se tak těším, že se to nedá ani vypovědět. S aktuálním pozdravem „Ať žije jaro!“ m1

Jiří Bohumil

No jé-je. Souhlas s ivzez – Už aby tu bylo.

Janiiii

Ano už se moc těším, až ta zima skončí a všude venku se to rozzáří. A všechno začne opět zelenat. :)

Drap

Těším se na každé jaro, stejně jako na každé jiné roční období.

jirka F

Na jaro se těším.Těším se na nová mláďata,že se začne oteplovat a celkově se bude vše nové rodit.Propadám už depresím,takže jaro budu vítat s radostí.

smart aleck

Nemám rád jaro, protože se všechno nalévá a pučí a mně nikdo nenaleje a nepučí.

ivzez

Už aby tu bylo!!!

Sonka Pop

Na jaro se těším vždycky moc. Jenom mám v tomto období tak nějak problém s jarní únavou. Docela s ní bojuju. Není tu taky někdo takový, kdo má s jarní únavou problémy? Já jsem si na netu hedala nějaké rady, jak na ni a narazila jsem na tyto vitamínky http://www.bi­on3.cz/produk­ty-bion3/#vital. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?