Avatar uživatele
zzzzz

Chybí vám v zimě slunce?

Letos sice nebyla ta ukrutná dlouhá mrazivá zima, ale přesto mi už chybí sluníčko.
Dokážete si představit žít na polárním kruhu? Tak dlouho bez slunce?
Zítra už začne jaro, sice až v 17:57, ale už se těším.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jikra, Drap, redy, briketka10, anonym, gagaga, marci1, ptáč, NelieM, anonym, setapouch před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každému chybí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NelieM

Nedokážu si představit žít někde na polárním kruhu, mám ráda teploučko a už se těším na léto 🙂 Ale jaro je taky nádherné, jak všechno kvete

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Chybí, a to že moc. Už melu z posledního a potřebuju dobít baterky.
Za polárním kruhem už bych byl dávno tuhej, já sem původně zkonstruovanej do subtropického pásma.
A, až bude tak 25°C a víc, tak budu hejkat blahem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A jak mi chybí ! Spíš bych si představila žít tam, kde je více slunce. Ale jak se říká „I za nocí nejtemnějších pamatuj na slunce“ a jaro už klepe na dveře ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No pokud si člověk uvědomí že celá planeta pochází ze slunce a že i ropa a uhlí je díky slunci atd .. tak je to snad logický. Bez slunce by nebyl život. Jo a chybí mi a to hodně..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Já jsem noční sova. Už tak vypadám trochu asijsky a když na mě ještě svítí sluníčko, mhouřím oči a vypadám jako eskymák (proto nenávidím focení v létě :D).
Takže příliš by mi to nevadilo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Yggdrasil.

Mně nechybí ani trochu. -.-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ani né, jelikož v zimě taky svítí né? horší bude až slunce bouchne a rozsvítí se nám všem :D to už slunce určitě nikomu chybet nebude :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Každému komu chybí slunce, doporučuji přestěhování na rovník. Večer v 18 hod tma jak v pytli a to až do rána do šesti, po celý rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wolferka176

ano chybí ale nechtěla bych aby svítilo moc pak by roztál snížek a nedalo by se lyžovat teda pro mne snowboardovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Jééééé moje otázka je ve výběru .-)))))

před 3657 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek