autacek

Už máte dárky pro Ježíška? A co by Vám od něj udělalo letos radost?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já Ježíškovi dárky zásadně nekupuju. Taky že od něj dostavám kulové. Ale, pokud by se jednou spletl, tak by mi stačilo pevné zdraví.

Další odpovědi
ivzez

Nemám, Ježíškovi žádné dárky nedávám.

Drap

Ježíšek dává dárky mě a ne já jemu. Přání se nemají vyzrazovat jinak se nesplní.

hapiky

autacku, doma všichni zdraví?

klob1

Zatím ne a asi ani nebudu, pak stejně, co kdo chce, tak se mu to stejně to co chtěli nelíbí. A já už nedostat žádný, nejlepe si koupím podle sebe. A tak bohatý není zase, aby mi to všechno přinesl. Raději ať si to každý užije podle sebe a mě s tím vynechají. Všichni jen blázní, honí, stresují, tak na co? Ať si raději každý odpočine a vykašle na to bláznoství, pak akorát je každý z toho na psycho.

Kryšpín

Radost, hypotéka jako ve Finsku a plat jako v Německu

Roman71

Ano, daruji mu po celý rok svůj čas, abych se mohl podílet na konání díla, kterému se mají věnovat všichni jeho následovníci. I Jeho Otec si toho velmi váží :)
Radost? ..zažít Boží království na zemi plné šťastných a spokojených lidí, to si moc přeji. A že už je to velmi blízko!