Už u vás konečně pršelo? Mám na mysli vydatně. Jak je to u vás?

Už konečně u vás pršelo? Měl jsem na mysli vydatně,aby e zalilo.Já teď seděl venku s hann2 a redy a nepřipadlo mi,že…

Tady na západě teď pár kapek a buřina a nic víc.
Jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nemusí pršet, stačí když kape :D

Další odpovědi
simarus

Pod Brnem hodně foukalo, ale bohužel nepršelo.

briketka10

U nás na vesnici u Pardubic párkrát zahřmělo a spadlo pár kapek nic víc.

gecco

Přiznám se, že celý ´slejvák´ jsem proseděl za volantem – a musel jsem i jednou ´kejvnou´ stěrači, jak lilo…
😉

ten který je

Odpoledne v Praze na mě jen káplo.Myslel jsem že to byl holub.Tot vše.:-)

Drap

Zapršelo . Vydatně asi hodinu.

hanny 2

U nás nejdřív velkej vítr.Pak i chvilku pršelo a začalo svítit slunko a byla duha!!!
Ty jsi se mnou seděl venku?Tééééda,že o tom nic nevím!!!

iceT

Ol,po páté hodině ještě plno slunce,o devadesát minut později,když jsem vyšla ze Šantovky,tak byla už skoro tma jak se zatáhlo,ale skoro nezapršelo,spadlo jen pár kapek…

Lukáš Rusek

vůbec nepršelo ale na zejtra hlásí bouřku

briketka10

tomu taky nevěřím hanny 2
a ani s redy nééééééééé :(

hanny 2

briketko – já v Brně a Jugar někde na Západě – to je opravdu nemožné......!!!

anonym

Ale,je,mám i fotku,ale tu sem dávat nebudu…
Vše je možné,viď?

ten který je

No teda dámy,co jste tam vyváděly? DD

anonym

Jen přikládaly na oheň,cca 36 minut,otrhaly plody z gardenu,hrách,třeš­ně,kedlubny,ko­še ředkví,rybíz a angrešt,okurek přepravku a zase jely,aby se vrátily fčas.

anonym

Příspěvek jsem nemohl doplnit,ale holky jsou fajn,tak jen dokládám jen pocit,se mějte …Jugar