hanny 2

Už jste slyšeli tohle? A co na to říkáte?

https://www.e­mail.cz/downlo­ad/i/Yjs4UUDTQbnJov6WkCz­G96O7qJN79lcV_JzjHTlgzaZ­hn8lVk50hKNLBFMveT­SBX29ks4-Q/SLobodne_slo­venske_radio.mp3

Nejlepší odpověď
briketka10

Ještě ne.

Další odpovědi
anonym

Ano, poslechl jsem si to a můj názor je, že to je mlácení prázdné slámy. Jak Český lid, tak i Slovenský se už nedokáže spojit a bojovat proti současnému bezpráví, proti nadvládě cizinců. V obou národech jsou dvě skupiny lidí, jedni si žiji nad poměry, druzí přežívají z ruky do pusy. Jistě, najdou se i tací, kteří budou tvrdit, že to je v nich, že nechtějí pracovat a raději budou pobírat sociální dávky, ale jak můžou najít práci, když se zrušily podniky, které byly ve své době na světové úrovni. Dnešní chlebodárci (cizinci)platí takové mzdy, které jsou opravdu na přežití. A dnes, třeba v objektu bývalých Vítkovických železáren se pořádají koncerty místo toho aby se tavilo železo, ocel.

SteimlX

Už jo

anonym

Teprve nyní jsem to slyšel poprvé.
Je vidět, že jsme byli jeden stát, protože obyčejní ( což znamená lidi pracujícï rukama a vytvářející hodnoty) mají úplně stejné názory jako pracující lidí v Čechách.
Zkrátka jak Slovák tak Čech mají stejný názor.Zlatī komunisti.

setapouch

Ne, jeste ne. A jeste to nejspis celkem dlouho neuslysim.

led

…akoby som počula 1.predsedu novovzniknutej KSČ Klementa Gottwalda v zahajovacom sneme, usilovného Šaňa Macha v časoch pred vznikom Slovenského štátu, či jeho veľkého nemeckého učiteľa Jozepha Göbelsa v začiatkoch nemeckého fašizmu, ale i dnešných rečníkov rôznych politických strán, zhrňajúcich volebné body…
Univerzálny prejav, ktorý môže predniesť ktorýkoľvek opozičný politik vládnej strane, bez ohľadu, či u moci je SMER, SDKU, KDH alebo MOST-HÍD pred voľbami… tento prejav by mohol byť aj v češtine, nemčine, francúzštine, gréčtine i angličtine, prednesený jednotlivým vládam, tento prejav by mohol zaznieť aj v Bruseli, Washingtone, Moskve, všade by bol aktuálny, ale akosi bez konkrétnych činov k ničomu…
…ach, prepáčte, je k zvýšeniu popularity rečníka, strany

Pre neznalých
Alexander Mach – V roku 1936 sa Šaňo Mach stal členom vedenia HSĽS a popredným predstaviteľom tzv. radikálneho krídla.

ahold

Já jsem to neslyšela. Bohužel jsem to prožila!!!

střevo

dyť to každej ví,nebo se něčemu divíš ? co na tom má bejt zajímavýho ?
nebo žiješ na měsíci ?

anonym

pro barbakana
Tak nevīm na kterou stranu jsi vlastně nakloněný.Jsou odpovëdi, že bych ti dal třeba 10 palců a jsou odpovëdi kde s tebou nesouhlasím.A také máš odpovědi, že
souhlasím s celým odstavcem, ale poslednī větou to celē zazdíš, že nemohu souhlasit ( ale s odstavcem souhlasím).