Avatar uživatele
bolak

Co říkáte na zprávu v odkazu níže? Kdo myslíte, že je za tím?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/391268-nemci-poprve-od-konce-valky-vydavaji-mein-kampf.html

Myslíte, že v tom má prsty tajemná madam M.? Zdá se mi to jako velice účelový tah… Lidi se bouří proti islámu, jehož přívrženci uřezávají lidem hlavy, a najednou z ničeho nic po 70 letech sedění na vejcích to někdo povolí vydat, připadá mi to, jako kdyby nás chtěl tím kdosi zmanipulovat, přirovnat islámce k židům a my, kteří je tu nechceme, jako by nás tím srovnávali s Hitlerem, co myslíte? Nějak se mi nechce věřit tomu, že se to všechno najednou povolilo proto, že vypršela autorská práva… právě teď… to načasování…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Je to prosté. „Vypršela“ tzv. autorská práva, neboť uběhlo 75 let od smrti autora (tedy A. Hitlera). Mein Kampf je tedy možné volně šířit, vydávat apod.

Určitě bych v tom nehledal žádnou konspirační teorii 😁

Upravil/a: Hans51

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Konečně to mají dovoleno – spiknutí za tím nehledej…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Šidlo

zasa tí náckovia! len využívajú nepozornosť štátnych orgánov......nič iné za tým nie je

až uvidíte ježiša v polievke, dajte vedieť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že v tomto případě jde jen a jen o zisk z prodeje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Možná to je tím, že islámci i židi patří k semitským národům, které se charakteristicky projevují, Hitler s tím nic nemá, protože antisemitismus byl dříve, ještě před vyhrocením holokaustu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hans51

Omlouvám se, 70 let samozřejmě, mám tam překlep, ale protože jsem již jednou doplňoval text, nelze jej už opravit.

před 3024 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek