bolak

Co říkáte na zprávu v odkazu níže? Kdo myslíte, že je za tím?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/391268-nemci-poprve-od-konce-valky-vydavaji-mein-kampf.html

Myslíte, že v tom má prsty tajemná madam M.? Zdá se mi to jako velice účelový tah… Lidi se bouří proti islámu, jehož přívrženci uřezávají lidem hlavy, a najednou z ničeho nic po 70 letech sedění na vejcích to někdo povolí vydat, připadá mi to, jako kdyby nás chtěl tím kdosi zmanipulovat, přirovnat islámce k židům a my, kteří je tu nechceme, jako by nás tím srovnávali s Hitlerem, co myslíte? Nějak se mi nechce věřit tomu, že se to všechno najednou povolilo proto, že vypršela autorská práva… právě teď… to načasování…

Nejlepší odpověď
Hans51

Je to prosté. „Vypršela“ tzv. autorská práva, neboť uběhlo 75 let od smrti autora (tedy A. Hitlera). Mein Kampf je tedy možné volně šířit, vydávat apod.

Určitě bych v tom nehledal žádnou konspirační teorii 😁

Další odpovědi
gecco

Konečně to mají dovoleno – spiknutí za tím nehledej…
😉

Šidlo

zasa tí náckovia! len využívajú nepozornosť štátnych orgánov......nič iné za tým nie je

až uvidíte ježiša v polievke, dajte vedieť

Drap

Myslím, že v tomto případě jde jen a jen o zisk z prodeje.

anonym

Možná to je tím, že islámci i židi patří k semitským národům, které se charakteristicky projevují, Hitler s tím nic nemá, protože antisemitismus byl dříve, ještě před vyhrocením holokaustu.

Hans51

Omlouvám se, 70 let samozřejmě, mám tam překlep, ale protože jsem již jednou doplňoval text, nelze jej už opravit.