Čecho_slovák

Už jste chodili okolo horké kaše?

Jaký to mělo důvod nebo příčinu?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano. Když jsem byla vážně nemocná a čekala jsem na výsledky, zda mám nebo nemám nádor. Rodina věděla, že nějaké testy podstupuji, ale mlžila jsem, o jaké přesně jde. Nechtěla jsem, aby na mě koukali smutnýma očima, aby se strachovali se mnou, a to třeba úplně zbytečně. Chtěla jsem je toho vyvarovat a poprat se s tím sama. Nakonec bylo všechno dobré, ale tahle kaše nebyla horká. Přímo vřela.

Další odpovědi
Rokio

Ano, když jsem čekal na výsledky maturity a když jsem čekal na výsledek IQ testu, abych zjistil, jestli jsem nezhloupl.

Drap

Ano. Příčina a důvod byl ten, že ta kaše byla horká.

Viktorie II.

Docela často, protože jsem nerozhodná. Posledně to bylo u ředitele, který mi nabídnul vyšší post, ale já v ten moment se nedokázala rozhodnout na místě. Ředitel mi dal 24 hodin na rozmýšlenou. No, vyšší místo jsem dostala.

EKSOT123

Drap to opět vyhmátl. Připomnělo mi to několik podobných starých hlášek. Třeba jak se potkají dva kámoši: „Čoveče, co se děje, koukáš, jako by ti ulítly včely. To ti zase stará udělala k obědu hrachovou kaši, co?“ „Ale ne, měl jsem uzený koleno, ale ulítly mě včely.“

zjentek

Drape, bingo!

Čecho_slovák

Drape, odpověď logická, ale přitom je pitomá.