Avatar uživatele
Čecho_slovák

Už jste chodili okolo horké kaše?

Jaký to mělo důvod nebo příčinu?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst, Viktorie II. před 925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Ano. Když jsem byla vážně nemocná a čekala jsem na výsledky, zda mám nebo nemám nádor. Rodina věděla, že nějaké testy podstupuji, ale mlžila jsem, o jaké přesně jde. Nechtěla jsem, aby na mě koukali smutnýma očima, aby se strachovali se mnou, a to třeba úplně zbytečně. Chtěla jsem je toho vyvarovat a poprat se s tím sama. Nakonec bylo všechno dobré, ale tahle kaše nebyla horká. Přímo vřela.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ano, když jsem čekal na výsledky maturity a když jsem čekal na výsledek IQ testu, abych zjistil, jestli jsem nezhloupl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano. Příčina a důvod byl ten, že ta kaše byla horká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Docela často, protože jsem nerozhodná. Posledně to bylo u ředitele, který mi nabídnul vyšší post, ale já v ten moment se nedokázala rozhodnout na místě. Ředitel mi dal 24 hodin na rozmýšlenou. No, vyšší místo jsem dostala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Drap to opět vyhmátl. Připomnělo mi to několik podobných starých hlášek. Třeba jak se potkají dva kámoši: „Čoveče, co se děje, koukáš, jako by ti ulítly včely. To ti zase stará udělala k obědu hrachovou kaši, co?“ „Ale ne, měl jsem uzený koleno, ale ulítly mě včely.“

Avatar uživatele
zjentek

Drape, bingo!

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Drape, odpověď logická, ale přitom je pitomá.

Nový příspěvek