Avatar uživatele
Miroslavst

Už aby byla středa-těšíte se?

já tedy ano a co vy, těšíte se????
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/206305-vedra-se-v-plne-sile-vrati-ve-stredu.html
Doplňuji:
Pro led:
Rastliny možeš zaliať zajtra a do piatku vydržia, srdciari možu byť v kludě v pivnici je krásně chládok.
Jo večernice a jahoda, alespoň někdo mě v tom teplíčku podpoří děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, Fly před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

myslím si, že srdciari a rastliny sa naozaj majú načo tešiť. Zase horúčavy a sucho ☹
Doplňuji:
Miroslave už si spal niekedy v panelákovej pivnici?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Losos

Popravdě ? Ne .. kdo má v práci 35C a vzduch se ani nehne, jistě uzná můj postoj. Ať už je září. To slunce nejen hřeje, ale fouká i příjemný vítr.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Tak já se teda těším! Teď jsem tu měli třídenní chládek, takže jsem si odpočinula a těším se, až vedra nastartují. 🙂 Zase si to užiji v bazénku 🙂 Parádička 😛

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jen to, Miroslave, nesvádějte na vedra, už jste se kdysi prozradil, proč se ve skutečnosti těšíte na středu (a nejen na tuto). ;{)> jo a ta vedra moc rád nemám, takže ani ne, nijak zvlášť se netěším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Přidávám se k většině, protože se také moc netěším, nedá se nic dělat, jen sedět doma, na koupališti to už také nejde, člověk se ve vodě spálí a pak trpí,takže také nic moc. Stačilo by těch 25st., to je akorát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Ne,netěším se,je to na spadnutí na hubu.
Na druhou stranu mě vytáčí,že nazívají obvyklé letní teploty tropickými..Stejně tak v zimě když trochu zasněží,což je přece naprosto normální,je hned řeč o sněhové kalamitě.
Chtěl bych,aby jim ty předpovědi nevyšly a horka přišla až o výkendu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Mirku sorry, zase se těšíš sám. Ani já se na ty pařáky netěším. Já osobně jsem si to dneska užívala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já se teda těším,protože tedˇ mě je momentálně zima.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano, bude léto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Miroslave teplo mám sice moc ráda,ale jen když jsem doma u bazénu.Ve středu mám zrovna lítací den po úřadech,a protože vím,že většinou tam nefunguje klimatizace,tak už teď mi vstávají hrůzou vlasy na hlavě.Snad se počasí umoudří a vydrží ještě takto krásně chladno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zeptej se ve stredu,to budu vedet jestli mam volno a muzu k vode,nebo je budu nenavidet a potit se doma

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek