Uvařili jste něco, co byla vaše premiéra a zároveň i derniéra?

Nejlepší odpověď
setapouch

Neco? Vetsinu :(

Další odpovědi
kapka

Od Hrušky zmrzlinu, ta se nám nepovedla a už nemám chuť to zkoušet. Nektere jiné jeho recepty mám rada.

gecco

Vařím už dlouho – a doufám, že mi to i vydrží…
😉
Ale jednou – a na to nezapomenu, jsem naložil na třídenní akci steaky – a já blbec jsem do ´láku´ dal čerstvou cibuli.
Nebudu líčit, jak třetí den smrděly, možná to i znáš…
😉
Furt se učím…

klumprt

Kdysi jsme zkoušeli na kolejích vyrobit karamel a vyrobili jsme bakelit.

ivzez

Ano. Morkové knedlíčky.
Derniéra to byla hned dvakrát:

  1. Přes přesné dávkování nebyl morek v knedlíčcích vůbec chuťově znát.
  2. Od té doby už jsem nikdy do ničeho nepoužila muškátový oříšek ani květ.

anonym

Když jsem poprvé zaléval čínskou polévku vodou,tak byla poněkud planá.

da ny

Ano, dýňový koláč a marmeládu ;)

gecco

Setapouchu → potěšil´s…
😉