petka.s

uspokojují vas stromy?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, ale ne sexuálně. Stromy produkují kyslík, který je nesmírně důležitý pro život.

Další odpovědi
aliendrone

I když jsem MNOHOKRÁT prohlašoval, že bych bral i díru po suku, tak ve skutečnosti jsem na tom tak bídně nebyl. Takže nevím. 😁

da ny

Jsou příjemné, uklidňují i nabíjejí
Zrovna slovo „uspokojení“, bych nevolila. Mám je denně na dosah (park). Tak, po uspokojení netoužím, nemusím je vyhledávat. Jsem u nich denně.

Drap

Ano, jsou příjemné a mám rád, když krajina je pestrá.

paul1

Moc. Máme je na zahradě (ovocné stromy), i na dvoře (magnolie, bříza, smrky a borovice). V souladu s keři (aronie, amelanchier, maliny , ostružiny …) tvoří velmi příjemná místa a zákoutí a v tomto počasí i příjemný provoněný chládek.

Kelt

Strom mají pozitivní účinek na naše vědomí. Lepší je strom v holé krajině, než nic. Já mám tedy lepší pocit. 'A někdy je lepší vidět strom, než člověka.