Uspokojuje vás odpověď „co je Ti do toho“?

Někdo nemá na otázku odpověď, z nějakého důvodu. Není pak lepší se odpovědi vyhnout, eventuálně nahlásit jako nevhodnou?

zjentek to trefil přesně. odpovědět " co je Ti do toho", se dá odpovědět na jakékoliv otázky, hlavně že je odpověď a nějaký ..... mu za to jistě dá bodíka 😁

Nejlepší odpověď
briketka10

Ten, kdo nechce odpovídat, tak ať neodpovídá.
Kdo chce, tak odpoví je to přesně dané.
Nebudu psát „co je Ti do to toho“? na otázku
otázkou.

Ne, jak to zde někteří mají ve zvyku a navíc zní
neomaleně taková odpověď.
Mělo by být správně – otázka – odpověď.
.............­.............­.............­.............­..............

Jako nevhodnou odpověď mi nahlásila jedna zdejší uživatelka sama se přiznala, že mi ji smaže, ale admini ji vrátili.
Ona radši smazala celou svou otázku – zřejmě, proto, že v Diskuzi bylo
její jméno, ale proč, když se přiznala, že mou odpověď smaže. Je to
závist, nebo co..

Další odpovědi
Drap

Otázky osobního rázu je lépe vůbec nedávat. Pak se ti toto nemůže stát a i když ti někdo odpoví, tak informace ti jsou k ničemu.

Psychotic

„Co je ti do toho“ neuspokojí nikoho, ale to neznamená, že to není relevantní odpověď nebo že tím nic neříkám.

I když na Odpovědích mi vskutku přijde poněkud zbytečná 🙂

orwell

Neuspokojuje. Na otázky příliš osobní se neodpovídá otázkou „Co je Ti do toho?“, nýbrž správně „Je Ti h…o po tom.“

zjentek

Hej co ti je do toho jako ;)

iceT

Neuspokojuje, ale pokud se tážu na nevhodné, intimní (soukromé) téma, nemohu počítat s jinou odpovědí. Někteří lidé totiž soukromí druhých nectí.

Rokio

Mě rozhodně neuspokojuje. Plně souhlasím s autorem této otázky.

cochee

Ano, velmi mě uspokojuje, když někdo na debilní otázku dostane tuto odpověď a já s otázkou ani s odpovědí nemám nic společného ;)