pusinka50

Vadilo by vám, kdyby si váš přítel/přítelkyně pravidelně psal na PC i po SMS s druhým pohlavím?

Situace: on žije na samotě jen se starou maminkou, sem tam nějaká návštěva známých. Takže seznamování zpočátku je založeno na příjezdu dotyčné za ním. Chápu, že nemůže žít v ulitě a musí mít s někým kontakt. Píše si již 2 roky po večerech na seznamce s ženami, ikdyž letos měl doma 1× za 2 měsíce na několik týdnů doma ženskou návštěvu, novou známost, která doufala, že časem bude víc,mohla by a chtěla tam bydlet, moc se jí tam líbilo..ale přitom on si jí při nějaké 4 návštěvě fyzicky přestal všímat, první večer sex a pak už nic, nechtěl si vychutnat delší polibek (chlap ze samoty vesnice, lze to omluvit tím, že to neumí dát zájem o ženu?), o sexu v posledních měsících ani nemluvě, ikdyž za to údajně nemohl jeho menší zájem o ni, ale o sex jako takový, že ani on sám sebe neměl potřebu uspokojovat… nevím, jak moc jdou při jejich vzájemných psaní všichni zúčastnění do detailů, ale velmi silně prožívá osud s jednou, do které se před rokem zamiloval, ted jsou již „údajně“ jen kamarádi a která má za sebou již několik operací kvůli rakovině a malou dcerku k tomu. S některými si píše i po mobilu, s jednou si psal na Silvestra a ona mu psala „miluji tě, jsi můj miláček, jsi a pořád budeš můj nejmilejší“, skončilo to údajně už dávno domluvou o kamarádství, že by to byl vztah jen na dálku a to nechtěli, ale on si na Silvestra šel v pů jedenácté před půlnocí lehnout a přitom měl u sebe návštěvu té, která doufala v pěkný vztah. nenapadlo ji nic jiného, než že nechce on vstupovat s ní do Nového roku. Opila se z toho nedostatku zájmu a lásky a pak udělala to, co nikdy nikomu neudělala, prohlídla mu mobil, první chlap, kterýmu prohlídla mobil a těm dvoum ženám v žáru alkoholu vnapsala z jeho mobilu, že je jeho přítelkyně, jestli jim to nevadí. Samozřejmě se to dozvěděl a řekl, že s ní končí, co prý mu bude kártrovat příště, to že nerozdejchá. Nešlo o zapomění, šlo o odpuštění, ale on nemá toto slovo ve slovníku. Takže konec známosti z jeho strany. Nikomu nikdy nic neprohlížela, ani mobil, ani peněženku, ani skříně, tou podivnou situací na silvestra to ale vygradovalo její pochybnosti, jak ten člověk to s ní vlastně myslí, beze slova lásky, beze slova „stýská se mi, když tu nejsi“, bez toho, aby jí dal pusu sám od sebe či ji obejmul v soukromí a ne 2× za ten rok na dvoře. Mohla by tam bydlet bez problémů, nikdy se jí na to nezeptal. Ŕekla mu, že syn za pár měsíců půjde z domova a ona že si musí okamžitě najít menší byt, aby ho utáhla, ale kdyby neplatila nájem bytu mohla by žít s ním, nějaký příjem má a to mu snad bylo taky jasné, ikdyž zmínil, že vztah na dálku nefunguje.
Napište prosím,nemusíte mluvit o sobě, ale o „kamarádovi, kamarádce“, kteří to takhle taky dělají, že si píší se sympatickým druhým pohlavím a jestli tím utrpěl jejich dlouhodobý vztah tím, že by měl ten dotyčný menší chuť na svého partnera, jestli jste takovouhle situaci někdy řešili.navíc on byl silný cholerik, takže pár vět taky padlo, které se jí nelíbily atd atd. Vlastně z počátku to bylo krásné, pak se začaly vkrádat pochyby kvůli těm každodenním dopisům a dle jeho náhle mnohem víc rozeseté lupénce bylo vidět, že není v pohodě, že má starosti a ona přestala být šťastná a začala pochybovat o tom, jak on to s ní myslí.
Doplňuji:
Ahojky, děkuji všem za upřimné odpovědi. Věc se týkala mě. Víte, teoreticky to mám všechno zmáknuté, vztah muže a ženy na začátku známosti, jak by se měla žena chovat, svou cenu taky znám, ale dospěla jsem nyní k názoru, že v tomto případě jsem svou cenu chtěla vyměnit na trhu s lacinějším zbožím za možnost získání muže, který si mých hodnot ani trochu nevážil. Prostě jsem moc chtěla na té samotě bydlet, mít od všeho nepříjemného pokoj a klid a on byl má první známost v životě, který mě dovedl často rozesmát. Snad chápete jak to myslím, není v tom nic povrchního. Vaše odpovědi mi opravdu pomohly se v tom zmatku mých tužeb a emocí vyznat a dospěla jsem k názoru: ŽE SI MĚ NEZASLOUŽIL. Pro Damianu: Poznámka „Když budeš někomu permanentně viset na krku, ještě mu násilím nutit péči o dítě (s tím sestěhováním se kvůli synovi jsi ho musela totálně odrovnat“ – tak to nebylo, myslela jsem sestěhování se se svým dospělým synem ve velkoměstě do menšího bytu, kde budu opět jen se synem. ještě jednou díky:-)

Nejlepší odpověď
Hykam

Přiznám se, že nevím jestli popisujete situaci své kamarádky nebo svou, ale to je Vaše věc.Tento vztah, být na pozici vaší kamarádky, bych okamžitě ukončil, nemá budoucnost.
Bohužel, zpívá to i Jakub Smolík v jedné pisni, v lásce prohrává ten, kdo má rád víc.

Další odpovědi
Damiana

To je jak scéna z pořadu Farmář hledá ženu 🙂
Každý si k druhému dovolí tolik, co mu dotyčný toleruje. Svými nejlepšími kamarády jsme vždy my sami, takže k tomu Tvému příběhu. Chlapík cítí až moc velký zájem o svou osobu, není tam nic, co by musel dobývat a snažit se o to. Proto se k tobě takhle zachoval. Moc se mu cpeš z dvorku do seknice a on se začal cukat – naprostá klasika. Kdo by chtěl být štvanou zvěří? Zapomeň na něj – možná, když ochladneš, sám ti začne nadbíhat, ale to pochybuji, už nemá proč. Příště tolik netlač na pilu. Když budeš někomu permanentně viset na krku, ještě mu násilím nutit péči o dítě (s tím sestěhováním se kvůli synovi jsi ho musela totálně odrovnat), monitorovat mu mobil a psát jeho známým – zdrhne každý jen s trochou zdravého rozumu. Užívej si svou ženskost a měj svou cenu. A s tím psaním si s jinými. Když do tebe bude nějaký muž Opravdu zamilovaný, proč by tokal jinde?

venkovan

Děvče, že jsi se nedala na psaní románů. Jen jsem to letmo prolétl. Asi v těchto dimenzích psaní to není dobré. A pokud žena odešla, pomohla si od dalšího většího zklamání.
Důvěřuj, ale prověřuj. Asi v této chvíli to sice nebylo férové se podívat do mobilu, napsat SMS, ale on někdy ten osud nás žene k takovým blbostem, že nakonec je dobré, že jsme je udělali.
A navíc – my chlapi jsme jako pávi. Když si naplouváme samičku, třeseme ocasem jako o život a hrudník vypínáme nad nejvyšší okolní kopec. Ale když zjistíme, že jsme dobili metu, natřásání přestává – už nebaví.
Pokud to psaní v kamarádském duchu, co kdo dělal, kam jede apod. tak nic proti tomu, pokud to není přímo životní nutností psát každý den.

Hlada

Vypadá to, že každý z vás chce jiný vztah. Vy chcete zřejmě s přítelem normálně žít, společně bydlet a zároveň tak řešit ekonomickou situaci, zatímco přítel nemá zájem o společnou domácnost, baví se virtuálními vztahy bez bližšího kontaktu. Vztah, od kterého si od počátku každý představuje něco jiného, nemá smysl udržovat.

pizlicka

pusinko-prvni chyba hned z pocatku.ze to s tebou mysli vazne,bys poznala,ze by ON jezdil za tebou.od zacatku jsi davala do vztahu TY on nemusel nic.tudiz jsi setrila jeho cas a energii pro jiné.jestlize si vypisuje s jinymi zenami,je to prinejmensim flirtovani,pokud nejakou ma byt jen v srdci,je to nevěra v srdci.vzdy poznas jestli to s tebou muz mysli vazne,jeůli ti oporou.to znamena-tve problemy jsou i jeho.nerika-JÁ,ale MY.

WeeBear

Nedostatek zájmu (či jak jinak to nazvat) o fyzický kontakt bych nevymlouvala na to, že je to muž z vesnice, to mi přijde jako totální nesmysl. Věřím, že když kdokoliv opravdu miluje, tak umí alespoň obejmout, pohladit po vlasech, i kdyby už jen proto, že ví, že druhé osobě udělá radost. Ať už jde o Tvou situaci, nebo situaci Tvé kamarádky, tak bych řekla, že žena s ním měla moc velkou trpělivost, dávala mu volnost a vše dělala za něj, moc na něj spoléhala. To chlap nebyl nikdy u ní? Nikdy se neseznámil s jejím synem? V konečném důsledku se muž děsně divil, co si to, jinak věčně mírná, hodná žena, dovolila, když mu četla zprávy. Mužů na světě je hodně.. Tak by bylo lepší zainvestovat čas a najít si někoho, kdo by o to vše stál.

K otázce – mně nikdy nevadilo, když jsem měla přítele, který si psal s kamarádkami. Klidně i do půlnoci přes sms.., protože moje vztahy fungovaly, nechybělo mi nic a neměla jsem důvod protějšek podezírat, že v tom je něco víc. Ani když se v smskách objevovaly bývalé přítelkyně. U vztahu, který jsi popsala by mi ani nebylo divné to, že si s někým psal, jako spíš jeho chování.

Každopádně ze svého okolí takovou situaci znám, žena si začala psát s mužem o deset let mladším, poté se nesčetněkrát viděli a naráz si uvědomila, že její manžel nestojí „za nic“. Odstěhovala se od něj, požádala o rozvod a našla si někoho jiného. I takhle to v životě chodí.

Deli

Proboha pryč od takového chlapa! Kdyby byl normální, dávno už na té samotě nežil jen s maminkou, ale měl tam ženu a děti. Asi tak úplně normální není… Hledat jinde, jsou lepší, nezadaní, k mání!

A jinak: ano, vadilo by mi to. Můj manžel si běžně píše – hlavně na facebooku s býv.spolužačkami, taky komunikuji i se svými spolužáky. Ale tak nějak: Hele, narodilo se mi dítě… Vše nej do Nového roku… Jak se máš, dlouho o Tobě nic nevím… Dokonce se občas i setkáváme, podle mne není dobré přetrhat kontakty. Ale setkává se naše rodina s rodinou býv. spolužáka/čky, kecá se o všem, prostě normálně. Kdyby jsem zjistila, že se vykecává někde na chatu seznamky, asi by se mne to dotklo.
Doplňuji:
Pusinko, není to vždy na samotě snadné. Spíš bych řekla, že právě k životu na samotě je třeba, aby ti, co tam žijí, se milovali, měli pevný vztah, drželi spolu… Pak tolik nepostrádají lidi kolem.
Udělala jste dobře, nezasloužil si Vás, podle mne byl divný! A to by dlouho nefungovalo…

redy

Tak se chovaj puberťačky,
no nvím ale snad máš na víc.
Chlap se musí zamilovat a hlavně musí bejt přesvědčenej že si nás našel sám.
Že je to on, co všecko kolem řídí.

ReHu

Myslím, že pokud se dotyčná již s jmenovaným nestýká, dělá jen dobře a nemá čeho litovat.