symmetri

určitě znate veb ULOŽ TO na stahovani filmu

nevim si rady když ho stahnu do počitace a chci ho vypalit na dvd ,tak se mi to povede vypalit ale ma to haček každy počitač mi to přehraje jen ne přehravace ne ,tak nevim co to chce, za program nebo jak se jmenuje dik
Doplňuji:
no to si nemyslim že to nepodporuje ,ma to usb vstup na flešku a ta mi funguje jen ne to dvd tak fak nevim

Odpovědi
fortin

Zřejmě soubor filmu .avi či .wmv musíš převést do formátu dvd. Zkus Windows DVD Maker.

radulin01

Patrně vlastníš dvd přehrávač,který nepodporuje formát avi(divx,xvid)­.Buďto převeď film v nějakém programu do formátu dvd,nebo stahuj filmy ve formátu dvd,ale nejlepší je koupit dvd přehrávač který umí divx.

PO

Mě se stává uplne to same! Vim, ze to neni odpověd,ale patrne nebude chyba tak uplne na nasi strane. :/

Barce736

Opravdu si myslím,že Váš DVD přehravač podporuje jen DVD formáty,takže rada v programu,který si stáhnete na straně http://www.dwn­.cz/convertxtod­vd si film upravte.

Zdroj: http://www.dwn­.cz/convertxtod­vd

honza19hk

kup nebo stáhni si NERO 9 plnou verzi v něm to převeď do formátu DVD a vypal ho na DVD a potom vlož do přehrávače