Rokio

Umíte více než dva cizí jazyky? Pokud ano, tak které a na jaké úrovni?

Já mám maturitu z angličtiny, jsem falešný začátečník v německém jazyce, umím základní fráze a pár desítek slovíček ze španělštiny a docela rozumím slovenštině a trochu polštině.

Jaká je vaše jazyková výbava?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Justin1

ne

Umím anglicky a francouzsky, ale francouzštinu už nevyužívám.

Další odpovědi
autacek

ne

Pozor, slovenština prý pro Čechy není cizí jazyk. Zajímavé však je, že Slováci češtinu za cizí jazyk oficiálně považují, tudíž jsou na tom pak tabulkově lépe než Češi (ale kupodivu ne o moc).

Voltaire

ano

aktivně německy, pasivně anglicky a hodně pasivně finsky

metro

ne

Umím anglicky, základy němčiny a trošku rumunsky, ale to oficiálně nepočítám. 🙂

paul1

ne

Trošku lépe zvládám němčinu, ale spíš jen tu „kuchyňskou“. Také jsem se učil francouzštinu, absolvoval jsem pár lekcí v kurzu, ale už jsem hodně z ní zapoměl.

Lgee

ne

Jen anglicky a pár sloviček v Němčině.

Amálie......

ano

Amálie......

Umím anglicky, tak, že bych se dorozuměla, pak francouzsky jako začátečník, rusky jako trochu pokročilý, a pár slov španělsky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

ano
1.Anglický mluvení my jde ale psaní moc ne 2. 2 roky se učím němčinu 3.asi tak stejně jako ty ve Španělštině 4.A Slovensky kdy nerozumím jen některým slovům s kterými jsem se ještě nesetkala 5.a nevím jestli se to dá počítat ale pár slov ve Francouštině a chci se naučit japonštinu a ruštinu