bolak

Ukládají si operátoři i telefonáty svojich zákazníků?

Je možný zpětně dohledat hovor a přehrát si obsah (S) například když mi někdo telefonicky vyhrožuje a já to chci předložit jako důkaz policii?

Nejlepší odpověď
www

Operátor hovory na zákaznickou linku ukládá, zákazník se k tomu ale nedostane. Také se často stane, že při při ( 😁 ) se záznam „nenajde“.
Lepší je proto nahrát si hovor se zákaznickou linkou do mobilu sám a většinou při upozornění operátorovi „já si to nahrávám“ je komunikace úplně jiná.
Zkušenost

Další odpovědi
Razza

jo, ze zákona, půl roku. skladuje se hovor i SMS a nově chtějí, aby se skladovala i tvoje pozice. Takže bacha, velkej bratr tě sleduje.

PS: Ty to policii nepředložíš, protože tobě to nedají, ale pokud dáš trestní oznámení, policajti si to u operátora můžou vyžádat.

bolak

www: nemylsím hovor se zákaznickou linkou, ale běžnej telefonát osoby A osobě B

v americe sledujou hovory a maj tam nastavený klíčový slova, jako výbuch, bomba a podobně, a na ty je to upozorní, tím pádem musej všechny hovory určitým způsobem zkoumat/sledo­vat/nahrávat , tak jestli my tu máme něco podobnýho. Vím že ještě do minulýho roku si operátoři nechávali údaje o pohybu svých zákazníků – kdy vstávaj, komu volaj, kam choděj na nákup, kde pracujou, todle všechno a spoustu dalších věcí může operátor zjistit jenom z toho že máš u něj koupenou simkartu, ale mě zajímá spíš to nahrávání hovorů.