Avatar uživatele
bolak

Ukládají si operátoři i telefonáty svojich zákazníků?

Je možný zpětně dohledat hovor a přehrát si obsah (S) například když mi někdo telefonicky vyhrožuje a já to chci předložit jako důkaz policii?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, lukyLuky před 4324 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Operátor hovory na zákaznickou linku ukládá, zákazník se k tomu ale nedostane. Také se často stane, že při při ( 😁 ) se záznam „nenajde“.
Lepší je proto nahrát si hovor se zákaznickou linkou do mobilu sám a většinou při upozornění operátorovi „já si to nahrávám“ je komunikace úplně jiná.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Razza

jo, ze zákona, půl roku. skladuje se hovor i SMS a nově chtějí, aby se skladovala i tvoje pozice. Takže bacha, velkej bratr tě sleduje.

PS: Ty to policii nepředložíš, protože tobě to nedají, ale pokud dáš trestní oznámení, policajti si to u operátora můžou vyžádat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

www: nemylsím hovor se zákaznickou linkou, ale běžnej telefonát osoby A osobě B

v americe sledujou hovory a maj tam nastavený klíčový slova, jako výbuch, bomba a podobně, a na ty je to upozorní, tím pádem musej všechny hovory určitým způsobem zkoumat/sledo­vat/nahrávat , tak jestli my tu máme něco podobnýho. Vím že ještě do minulýho roku si operátoři nechávali údaje o pohybu svých zákazníků – kdy vstávaj, komu volaj, kam choděj na nákup, kde pracujou, todle všechno a spoustu dalších věcí může operátor zjistit jenom z toho že máš u něj koupenou simkartu, ale mě zajímá spíš to nahrávání hovorů.

před 4324 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek