Tyčový mixér - dobrá značka?

chtěla bych si koupit tyčový mixér,ale nevím,která značka je dobrá.Uvítala bych Vaše zkušenosti Děkuji Jana K.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rada je opravdu těžká,ale jedno mám vyzkoušené-nemusí být nejlepší,ten nejdražší.
Měl jsem několik tyč.mixerů-teď mám Moulinex,fuguje dobře čtvrtým rokem,bez problémů.

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží, co vše od něj čekáš.
Já mám Moulinex se 3 různými nástavci a jsem spokojená. Myslím, že to je vcelku rozumná kvalita za přiměřenou cenu. Ale každou chvíli jsou výrobky nové a ty se mohou kvalitou lišït.
Např.Bosh je známý výkyvy kvality. Jeden výrobek je výborný a vzápětí je jiný s podprůměrnou kvalitou. Takže - těžká rada.

Bronzový

Já mám tento druh a dokonce i z tohoto obchodu a jsem maximálně spokojený:

http://www.24-elektro.cz/…

Bronzový

Já jsem přistoupil k problému tyčového mixeru trochu jinak. Řekl jsem si že než koupím kvalitní a drahý výrobek zkusím si koupit něco laciného abych si ověřil jeho použitelnost v naší rodině. V jednom obchodním domě jsem si koupil trojkombinaci značky Silva Homeline za pár stovek. Možná jsem měl štěstí ale tento mixer nám slouží již řadu let k úplné naší spokojenosti. Dokonce vytlačil z naší kuchyně robota kterého plně zastoupil. Jak je vidět tak kvalita není vždy přímo úměrná ceně výrobku

Zdroj: život

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.