trpím podle vás anorexií2

zapoměl jsem k tomu napsat že mám slabý kosti že jsem úzkej že jsem jako špejle nemám žádnej zadek ani hrudník ani ramena jsem hodně úzkej ani žádný břicho nemám a moje přítelkyně je smutná z toho že se moc při sexu nesvlíkám

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Vzhledem k věku a tudíž ještě růstu bych se být vámi přinutila více-hlavně kvalitně-jíst,taky jsem byla kdysi tak slabá,že jsem v práci omdlela,pak mi točili EEG,nic příjemného být v práci za blázna.Ještě nedávno jsem měla BMI v podváze,opravdu se stačí soustředit na to,že člověk ke svému fungování potřebuje energii z jídla.

Další odpovědi:

Zlatý

Skuste se řídit tím co máte ve vaší otázce odpovězeno,kupte si kdyžtak ještě nějaké vitamíny v lékárně a uvidíte,že když začnete jíst dostatečně pít tak se vše spraví.

Stříbrný

...mě ta Vaše "anorexie" či co to je přijde poněkud zvláštní. Anorektici si skutečně neuvědomují, co se s nimi děje. Naopak mívají dojem, že ještě musí shodit. Ale je pravda, že v pokročilém stádiu anorexie už jde o jistou setrvačnost, něteří už vidí, že jsou hubení, ale už se z toho nedokáží sami dostat.
Vy si uvědomujete, možná až moc dobře, že jste přiliš hubený.

Viz. má předchozí odpověď. Navštivte psychologa, ale přidejte k tomu i návštěvu svého praktického lékaře, popř. na jeho radu i někoho odbornějšího.

Zlatý

Nejde ani tak o to, jakou máte kostru či postavu, v tomto případě.
Záleží na stravovacím režimu a o tom nic nepíšete.
Také by vám prospělo, se změnou jídelníčku, zařadit více proteinů (kvalitních - není protein jako protein), pro růst svaloviny a pravidelné návštěvy posilovny.

Pokročilý

Měl jsem 185 cm a 57 kg - Začal jsem posilovat a hodně jíst - musel jsem se do toho nutit - a teď mám 62 - Takže to je snad řešení

Zdroj: Zkušenost

Proč by jste trpěl anorexií? Máte astenickou postavu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.