jirka F

Troufli byste si doporučit známému nebo kamarádovi odpovědi.cz?

Jak byste mu tento server odprezentovali.

Troufli by jste si odpověďi.cz doporučit známému nebo kamarádovi?

Nejlepší odpověď
paul1

Už jsem tak nedávno učinil s doporučením, že tady najde mnoho zajímavých informací. Už se zaregistroval

Další odpovědi
elkon

Ani ne, jsou jiné poradny, kde jsou normální dotazy normálních lidí, kteří opravdu potřebují poradit. Tady si často připadám jako v knihovně choromyslných.

Kepler

Nemám jednoznačný názor, jsou podobné poradny, které bych mu doporučil raději.
Jsou tady i pozitivní prvky, ale kvůli těm negativním bych nerad kamarádovi přivodil zklamání.

zjentek

Jen pokud by mě dobře znal, tudíž samotnou prezentaci by správně chápal sám.

quentos

Ne, žádný takový server neznám.
Fakt seš schopnej napsat Ď a I vedle sebe? Tak to se vrať do školky.

anonym

souhlasím s Keplerem, tady se z toho kvůli absenci tematického zaměření stal jen chat o všem a současně totálně o ničem … Ne, doporučit bych to v této podobě rozhodně nemohl.