Protiva

(2. pokus) Napadlo mě, že budu nosit sukni. (zatím na zahradě)

Jakou by jste mi doporučili? Mám rád, když mi na frantíka fouká.
http://www.pro­tisedi.cz/arti­cle/vice-sukni-na-muzich-nebo-ne
Doplňuji:
Moc všem děkuji za ukázku vašich předsudků, snad jen Lucijej si přečetla otázku a odpověděla vhodně pro občana ČR.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pravé kilty jsou poměrně nákladná záležitost viz. www.kiltforyou.eu

Ale mám známého a ten přes léto nosí klasickou dámskou zavinovací sukni a lebedí si v ní :o)
http://img12.a­llegroimg.pl/pho­tos/oryginal/24/73/69­/95/2473699534
Doplňuji:
oporučuju nějaký neelastický materiál a délku rozhodně aspoň ke kolenům. Jednou když jsem Tondu navštívila a on si v kratší sukni sednul naproti mě, tak krásně vystavil svoji výzbroj v plné kráse, ikdyž sukně seděla, tak jak měla.

Další odpovědi
Alesh

V sukních se (zatím) nevyznám, ale až do ní jednou půjdu, tak určitě naostro, ať pořádně luftuju! 😉

Drap

Doufám, že stačím dopsat odpověď než ji někdo smaže.
Přemýšlím o tom již léta. Kdysi jsem měl pujčený od jednoho známého, pravý skotský kilt z vlny. Měl jsem obavy že v tom bude v létě moc teplo, že se bude špatně pohybovat a podobně. Strávil jsem v něm téměř celý den. Nosilo se to skvěle, bylo to velmi příjemné. Zkrátka, nemělo to chybu. Bohužel, jen ta tradice v místních krajích chybí.

Ar

jidině Kilt
Doplňuji:
ocko vždyť říkám Kilt.
24– 25 srpna jich na Sychrově bude, doufám, že budu mít čas a budu tam taky.
Klidně si to tam Protiva může „otestovat“ a ani nebude nápadný.

Sůwa

Taky chvátám s odpovědí, než to někdo zas smaže. V kiltu lze chodit i po ulici, ale je lépe sladit k tomu i ostatní oblečení a boty. Kamarád se v tom i ženil, údajně chodi " na ostro", ale co ta pověstná poslední kapička…? To se otře o látku kiltu? Fůůůj.

anonym

určitě jak tu píšou kilt, povýšil bych to nadruhou, protože ty barvy a kostky mají určitý význam, symboliku. Tak bych se sháněl po něčem, aby mne to vystihlo, ale nejdříve sehnat významy kiltu.

anonym

Takže otázka je „Jakou byste mi doporučili?“
Tak ta na obrázku vypadá zajímavě. Je to nezvyk, ale i přes svá léta se nedomnívám, že by se taková sukně nosit nedala. Skoti ve svých sukních vypadají naprosto přirozeně a spokojeně. Takže možná se móda ujme i jinde.
Zase tak velký rozdíl v pohledu na muže v bermudech nebo v takové sukni to není.)Doporučila bych takovou, na jakou si troufnete. U minisukní bych asi byla přece jen opatrnější.

dagry

Nějak mi unikla pointa dotazu. To jako honíš body za trapné dotazy nedotazy? Koho jako zajímá, že chceš chodit s holým pééérem. Mně osobně je tvůj holý frantík úplně šumafuk.

anonym

Nebylo to už v rubrice móda?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-dnes-brani-muzum-nosit-sukni-je-to-opravdu-tak-zzenstile-a-uchylne
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sukne-pro-chlapce-a-muze-ze-zdravotniho-hlediska-uzasna-vec-najdes-odvahu-v-sukni-jit-na-verejnost
Doplňuji:
Je tam totožné znění, tak pročpak ten 2. pokus?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/napadlo-me-ze-budu-nosit-sukni-zatim-na-zahrade

led

V takej sukni pozor na predklon … radšej choďte do kolien a tak sa rýpte v zemi.