Avatar uživatele
bolak

Už jste někdy potkali svýho dvojníka?

Já jel třeba jednou autem a na křižovatce, na semaforech potkám sám sebe na kole. Tak říkám fotrovi „čum hele támhle jedu na kole :)“, von huba dokořán a mě se zježily chlupy až v pupíku. Když jsme ho (mě) pak míjeli, tak sem zaklepal na vokýnko a když mě (sebe) uviděl, tak vykulil voči a málem sletěl.
Tak mě zajímá jestli má někdo stejnej zážitek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2, barnajka, Lucijej, Pájo, Damiana, briketka10, veruska, Kohut57, anonym, zjentek před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Bohužel, zatím nepotkal, protože mým dvojníkem je Chuck Norris a toho jak známo, vůbec neni snadné potkat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

svou dvojnici jsem nepotkala já, ale mí známí prý několikrát..
jednou s mou mamkou jsem viděla bloňďatou holku byla jako moje ségra dvojče na nádraží v Pardubicích stála na peróně, chtěla jsem na ni zavolat, jak jí byla podobná, ale pak se ohlédla a ukázalo se, že to není ona..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Já sebe ne ale manžel se rozběhl ve městě v domění že to jsem já.Už je to několik let zpátky,ta slečna prej začala řvát a manžel marně vysvětloval že je to omyl.:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne, žádnou svou kopii jsem naštěstí nepotkala…
No s těmi dvojníky je to také všelijaké… Tatínkové mohou mít Slimjimovský syndrom a to je pak „dvojníků“ hafo! 🙂

ad Drap: To sis troufl dost! A máš i stejné schopnosti? Pokud vím, tak Chuck Norris dokáže vyčůrat své jméno do betonu, předběhnout svůj vlastní stín, hrát ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrát… A ještě:
Chuck Norris nemá bankovní účet. Vždycky jenom oznámí bance kolik potřebuje.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Osobne ne ale videla sem svoji dvojnici v televizi a pak na jednom profilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Jednoho takového jsem ukazoval ženě u nás ve městě, že ho potkávám střídavě už dvě desítky let, a stále se mi podobá. Jsem úplně odjinud , tak příbuzný to ne , ale prý , jak říká manželka , vypadám lépe než on. No ale to bude spíše vizáží, protože mne to setkání vždy zarazí a zárověň rozesměje. On si mě ještě nevšiml , tak nevím. Manželka má dokonalý zrak a představivost a já též, tak denně nalézáme dvojníky kohokoliv a vždy se shodnem. Navrhoval jsem na tom založit živnost, neb jsem se s druhým člověkem těchto schopností nesetkal ani mezi umělci či plastickými lékaři.
Doplňuji:
Žena naštěstí dvojníci nemá. Má to ale snadné, neb je tak půvabná, že prostě neexistuje podoba. Každý má nějakou odchylku od dokonalosti i ty nejslavnější modelky světa, ona ale ne. Stejně si myslím, že je z vesmíru.

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Ano,dokonce ho budil průvodčí ve vlaku,že má vystoupit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucky Strike

Nepotkala jsem osobně. Sice párkrát se mi stalo, že ta dotyčná byla vzhledově třeba stejný typ jako já, ale říct že mi „z oka vypadla“ nemůžu. Kamarádi a známí už ale párkrát přišli s tím, že viděli nějakou holku, která vypadala uplně stejně jak já.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kohut57

Bolaku, doplň otázku,ať projde ještě jednou první stranou. Moc se mi líbila.

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek