Trochu jiný problém s orgasmem - prosím, co s tím ?

Dobrý den
, tak já se také přidávám do skupiny problémů okolo tohoto tématu, protože jsem četla všechny články, jak se máte uvolnit a bla bla a nic nepomohlo...
Jsem s přítelem dva roky (je mi 19, jemu 20) a ani jednou jsem si s ním neudělala dobře... Miluji ho, on mě, tak nevím v čem je problém ( a jeho přirození neni nějak malé, to není ten problém), protože když to zkusím sama se sebou, jde to, ale tady trochu problém je- nejde mi to, když jsem uvolněná, ale když jsem ztuhlá a mám zatlý půlky a stehna.. Prosím nesmějte se mi, jsem už opravdu zoufalá a každé závidím, že si může tyto krásné chvilky prožít i s partnerem :(
Když jsem s ním, líbí se mi to, ale nikdy se nedostanu ani na ten stupeň, kdy už něco přichází...... prosím, nevíte, co s tím ? Děkuji :)

Odpovědi:

Stříbrný

Ale ty si přece "ty krásné chvilky" s ním prožít můžeš...Ten problém je v tobě, že "bereš ohledy" na něco neexistujícího, na nějaké "ohrožení", které se nekoná a není...Začni s ním přes den hodně mluvit o sexu, dělejte si stále (sex-)srandu...mluvte o všem (teda hlavně o tom) - neboť tam to u tebe bude - máš skryté překážky a blokády, asi z dětství. (ani bych se nedivila, kdyby bylo ve hře křesťanství, možná v minulých generacích, někdo něco přeháněl-v "morálce")

A pak si to můžeš už při líbání ("předehře") atd. u/s (udělat sama)...Dělej při milování často u/s, on se moc rád koukne, klidně se tu kluků zeptej, jestli by se jim to líbilo...fakt se nemusíš stydět. A za čas by ti to mělo klapnout při styku - tedy současně s u/s - to jde zepředu skvěle, atd...:DDD
Doplňuji:
"Ztuhlá, zatlý půlky a stehna"...dobře, stalo se, že jsi začla se sexualitou z druhé strany...navykla sis na u/s takhle, a asi je to taky "dřina" s použitím "celé"ruky, za hlasitého vrzání postele - místo jednoho prstíčku a 20-vteřinového superorgasmu. A kdybys chtěla dělat u/s za přítomnosti partnera - tak to bude ještě pětkrát náročnější, né? Já ti vidím až do žaludku:DDD
A neorientuješ se trochu moc na jeho přirození? - To s tím vším nemá nic společného. Ženy, které nemají orgasmus nikdy(nevěřím, že takové existují) si to "zavinily" samy( možná s "pomocí křesťanství", kde se praktikuje jen plození dětí a pak už nic,- pak následuje "říše hříchu"- a to má často v sobě ještě desátá generace, aniž by to tušili), v pubertě žádné u/s nazažily. Tak to jen na okraj :D
A ve dvaceti už to problém je...to se nedá zametat pod koberec, že bys byla "jen mladá" na "takové věci". Takže "mistr z nebe nespadl"- to platí nejen ve vrcholovém tenisu :DDD

Bronzový

Je to přirozeně fyziologické!
Dokonce když velmi povolíš a uvolníš se může se stát, že z toho nebude mít nic moc hlavně partner ("nudle v bandě").
Pokud sis načetla články o uvolnění - ˙A načti také Bé - to ostatní :)
Dočteš se, že je vyšší % žen, které nemají orgazmus nikdy nebo zřídka. Přesto je pro ně sex příjemnou součástí života. Jsi příliš mladá, žena se plně rozvine mnohem později ;), pak si to "užívá".
Jde o to, jakého typu orgasmu dosahuješ,/budeš dosahovat. Víš o tom, že minimálně kolem 65% žen dosahuje klitoridálního orgasmu?! To často neví/nedojde mužům a neznalé ženy (dívky) se zbytečně "trápí", zvlášť, když jim to nějaký jouda vyčte ;). Vaginálního orgasmu pak dosahují méně často nebo vůbec.
Moc se nepozoruj a nekontroluj, všechno si zbytečně zkazíš :)
Jsi na začátku všeho, posiluj pánevní dno (stahování svěračů), což mají např. Thajky téměř vrozené ;-)
Vše co je příjemné oběma v páru je "dovoleno".

Bronzový

Je možné, že bys patřila k těm ženám, které dosáhnou orgasmu pouze drážděním klitorisu. Vaginálního orgasmu prý dosáhne málo žen. No, jestli po dvou letech nic, začala bych uvažovat nad tím, jestli tě dotyčný vůbec vzrušuje... Ale třeba máš nějaký blok, jak zmiňuje Agneta. Rozhodně před ním ale nic nepředstírej, pokud se ovšem už tak nestalo, a buďte k sobě upřímní... Dva roky už jsou pěkná doba.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.