J.Mecir

Trn v prstu

Co mám dělat, když jsem si vrazil trn od ruze do prstu a ted rano ho mam oteklej a fialovej…co mám dělat???

Nejlepší odpověď
hanny 2

Je vidět,že tam vznikla infekce – natírat jodovou tinkturou celý prst nebo nějakou černou mastí.Pokud nemáš,tak babská rada – nastrouhat bramboru,přiložit a omotat kapesníkem.
Doplňuji:
Předpokládám,že ten trn máš venku,jinak samozřejmě nejdřív vyndat – pinzetou nebo jehlou,ale vyžaduje to trochu zručnosti.

Další odpovědi
mosoj

Hotovo. Do večera skončíš jako Šípková Růženka.

Drap

Pokud jde vytáhnout, tak vyndat. Pokud nejde musí vyhnisat. Použít vhodnou mast. I ta brambora by měla pomoci, nebo si vyrobit pryskyřičnou mast, která bude taky vhodná.