wenda6

Jak dlouho se nedoporučuje pít alkohol po trhání osmiček?

Dobrý den, 19.2.2015 mi vyřezávali všechny čtyři osmičky. Ještě jsem neměla kořeny. Rány zašité, snad bez komplikací, nekrvácí. Jen každé ráno mám v puse sliny s krví, ale přes den už ne. Je to normální? Jinak se chci zeptat jak dlouho po zákroku nesmím pít alkohol. Vím, že rozředuje krev, takže může nastat krvácení. Už to budou skoro dva týdny, tak chci vědět jestli už můžu pít o víkendu? Děkuji za odpoveď

Nejlepší odpověď
arygnoc

po dvoch týždňoch krvácania by som povedal, že už pred týždňom bolo neskoro ísť k zubárovi, že niečo asi nie je v poriadku.

;-Q

požívanie alkoholu je čista vaša osobná vec.
nedoporučuje sa ho požívať akurát v deň zákroku pre možnú kontraindikáciu s anestetikami pri zákroku použitými.